Олесь Целюх – Однеціле
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Олесь Целюх – Однеціле (Відео)

«Одне ціле – нікому, нічиє». Як і було обіцяно слухачам у момент релізу міні-альбому львів’янина Олеся Целюха під назвою «Сірий», майже одразу після тієї прем’єри, сталася прем’єра наступна – виконавець презентував у мережі відео «Однеціле», створене до однойменного треку зі згаданого ЕР.

Використані у відео кадри були напередодні відзняті друзями Олеся в українських Карпатах спеціально задля цього музичного ролику. Відеоматеріал/зйомка – Андрій Зазуляк, Дмитро Блінов. Монтаж – Дмитро Блінов.

Як і у всьому згаданому міні-альбомі, в основному фокусі пісні «Однеціле» покладено атмосферність, яку автори посилили відповідним відеорядом. «Ідея проста та лаконічна, але то дуже близько до емоцій, що ту пісню подарували…», – пише на своїй сторінці у Фейсбук Олесь Целюх.

Додамо, що наразі Олесь Целюх і його музиканти сконцентровані на формуванні нової концертної програми з урахуванням пісень свіжого ЕР, та планують найближчим часом випробувати музичний матеріал живими виступами, тому слідкуйте за наступними анонсами. Ну а вже навесні виконавець обіцяє порадувати меломанів новими студійними синглами.

Олесь Целюх – Однеціле
Олесь у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *