Дмитро Оленич - Солодко спи
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Дмитро Оленич – Солодко спи (Кліп)

Продюсер, співак та музикант Дмитро Оленич презентував романтичний кліп до своєї авторської композиції «Солодко спи». У його основу покладено твердження про те, що найголовніше в нашому житті – це за будь-яких обставин зберігати непохитну Віру у власному серці. Режисер Марія Спіріна, спільно із Дмитром, вирішили втілити цю ідею за допомогою постаті ангела, а також використавши образ юної дівчини (Уляна Богуш), яка ще досконало не знає усіх життєвих аспектів, але мріє про чисте жіноче щастя.

«Процес написання пісень, створення музики для мене є медитацією, молитвою, а пісня «Солодко спи» стала для мене чи не найважливішою з усіх пісень. Я написав її 15 років тому, вона мені завжди дуже подобалась, я відчував сильну енергію цієї пісні, але запис її я постійно відкладав на пізніше. Я відчував, що у пісні є меседж для мене самого, який я зміг осягнути лише зараз. Надіюся, що ви теж відчуєте ту саму енергію емоцій та почуттів, коли переглядатимете музичне відео «Солодко спи». Наснаги!» – поділився з читачами нашого ресурсу Дмитро Оленич.

Нагадаємо, що не так давно Дмитро Оленич презентував свої спільні музичні роботи з відомою акторкою та ведучою Сніжаною Єгоровою. Деталі за посиланням.

Дмитро Оленич у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *