Olenotes – Самі
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Olenotes – Самі (EP)

Друзі, з радістю знайомимо вас з молодим музичним проектом Olesnotes, у якому його автор та засновник Олесь Степанов поєднує електронну музику із живою гітарою та філософськими екзистенціальними текстами. Зовсім нещодавно у творчому гандикапі дніпровської формації, слідом за декількома синглами, з’явилася більша та помітніша позначка – перший офіційний міні-альбом під назвою «Самі», що вмістив у себе два треки українською мовою, два російською, та заключну інструментальну композицію.

За словами Олеся Степанова, під час його минулої тривалої роботи у різних гуртах та на студіях звукозапису, у нього накопичилось чимало творчих ідей і музичних замальовок, які музикант час від часу намагається реалізовувати й оприлюднювати. Новий EP «Самі» став добіркою його найкращих робіт за останній час, отримавши свою назву на честь однієї з свіжих пісень. «Композиція «Самі» є ситуативною сюжетною розповіддю, в якій передається особливе людське усвідомлення обопільної значущості між двома близькими людьми. Ця робота стала ще одним авторським треком, який мені допомогла створити талановита Анна Баранцова», – розповів «Нотаткам» лідер проекту Olesnotes. Варто додати, що згадана Олесем фронтвумен іншого дніпровського гурту «Недаремно» вже раніше працювала спільно із ним над композиціями «Вітер та злива» та «Тепло твоих рук».

Щодо подальших творчих планів, то незабаром вітчизняні меломани почують ще декілька окремих синглів, створених у рамках проекту Olesnotes, а трохи згодом світ побачить і перший повноформатний альбом колективу. Слідкуйте за новинами у соціальних мережах!

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. nalsurjd says:

    послухав “Самі” і закохався в пісню і гурт. Натхнення в музичних доробках гурту, і любові і миру всім нам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *