Oleksyn – Budz
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Oleksyn – Budz (Сингл)

Після успішної участі у шостому сезоні шоу «Голос Країни» (команда Івана Дорна), молода закарпатська співачка Христина Олексин, разом із командою продюсерів, піарників та польських заробітчан (Агнешка та Дорота), створили карпатський розважально-електронний проект Oleksyn.

Дебютним синглом формації випало стати композиції «Будз», назва якої походить від назви місцевого полонинського сиру. «На нашу думку, зараз в Україні перенасичення «серйозної» та ліричної музики, тому ми вирішили запропонувати розважально-танцювальний формат. Після сирного фестивалю на Прикарпатті та концентрації там красивих та стильних людей, у нас народилася фраза «Ходи до мене, в мене буде файний будз», яка і стала основою пісні. Головна ідея треку – Все буде Будз! Будз єднає! Ми дуже вдячні всім тим, хто працював над треком та візуальним стилем! Смачного прослуховування!» – коментує команда виконавиці.

Додамо, що наразі над втіленням у життя проекту Oleksyn працює значна кількість спеціалістів, серед яких – аранжувальник та продюсер Євген Чичановський, автор музики та аранжувань Роман Калина, а також досвідчений вокальний тренер України та авторка пісень Ірина Батюк.

Oleksyn – Budz

Oleksyn у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Прикольно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *