Олексій Шманьов – Двоє
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Олексій Шманьов – Двоє (Пісня)

Вокаліст відомого альтернативного гурту «Карна», лідер та засновник столичного колективу «Н.Три» («Антре») Олексій Шманьов поділився із публікою своїми експериментальними музичними напрацюваннями у нетиповій для себе стилістиці. У новій сольній пісні під назвою «Двоє» співак навіть спробував себе у речитативі.

«Я написав трек «Двоє» у якості подарунка для свого гарного друга. Пісня, можна сказати, про нього та про його відносини. Він, взагалі-то, любить всілякі «репчики» та «хіп-хопчики», тож я спробував поєднати те що роблю я із тим, що подобається йому. Ідея такого подарунку з’явилась у мене близько місяця тому, але як завжди все робилося в останню мить – написав музику і зробив запис за два дні, а вокал записував взагалі за годину до того, як треба було дарувати пісню», – розповів «Нотаткам» Олексій Шманьов.

Нагадаємо, що Олексій разом з іншими музикантами «Карни» нещодавно анонсували скорий вихід нового EP під назвою «Бомба», який буде підкріплено великим клубним туром містами України. Зокрема, за два місяці хлопці збираються відвідати більше п’ятнадцяти міст нашої країни, тож слідкуйте за новинами та анонсами.

[fap_track id=”7339″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *