Олександр Положинський & ASILIA - Як Ти Там?
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

Олександр Положинський & ASILIA – Як Ти Там? (Відео)

Олександр Положинський, який наразі проходить службу в ЗСУ, презентував нову композицію «Як ти там?», створену разом із молодою українською виконавицею ASILIA.

За словами Олександра, дана композиція була написана після його повернення з передової, під впливом усіх тих емоцій, переживань та вражень. Словом, ця пісня є симбіозом думок та відчуттів, які проходили крізь автора за перші десять днів перебування на передку.

Взявши за основу мелодію, придуману Олександром, фінальне аранжування та запис треку зробив Роман Сорока. Відео: Barabas Karabas.

«Для злоязиких коментарів – я в ЗСУ. Вокал прописую у короткі моменти відпочинку, власне, замінюючи відпочинок творчістю. Основну роботу музики роблять без мене, обговорення та корективи проводимо дистанційно», – пише у соціальних мережах Олександр Положинський.

Що ж стосується обкладинки пісні, то для неї було використано фотографію, яку Сашко зробив в одній із понівечених війною будівель.

«Коли робив це фото в одному з напівзруйнованих приміщень, де ми на той момент базувалися, я вже знав, що вона буде обкладинкою композиції, яка в мені вже зріла. Сьогодні вона вже доступна на музичних майданчиках. Щиро хочу подякувати всім причетним до її появи, а також усім, кого вона зворушує!»– розповів артист.

«Сьогодні прем‘єра пісні «Як ти там?» на всіх музичних платформах. Дякую Олександру Положинському за цю неймовірну пісню та всім причетним!» – коментує ASILIA.

Олександр Положинський & ASILIA – Як Ти Там?
Слухати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *