Олександр Дасюк - Магія
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Олександр Дасюк – Магія (Сингл)

Молодий співак, артист Саша Дасюк презентує свій дебютний сингл «Магія».

Магія – це ніжна, красива історія кохання двох людей, пісня про почуття, які ніби переносять у інший світ, де тільки вона і він, де немає проблем і смутку, де панує любов, пристрасть і щастя.

Пісня написана під впливом емоцій, від щирого, шаленого кохання на відстані.

«Прийшовши додому, я сів за синтезатор і буквально за 20 хвилин був написаний перший куплет та приспів, а через тиждень була створена і повна версія пісні», – розповідає артист.

Олександр Дасюк - Магія

Олександру 25 років, він родом з міста Хмельницького, навчається на в медичному університеті на 4 курсі. Але мріє зробити саме музику сенсом життя.

Співає в різних жанрах, але все ж таки йому більше до вподоби поп-фанк, тому і свої авторські пісні пише у такому стилі. Грає любительськи на фортепіано та гітарі, не танцюрист ,але на виступах на місці не стоїть, рухається, пританцьовує, стрибає, якщо це дозволяє пісня.

Займається музикою з дитинства, із років шести. За словами виконавця, для нього перш за все музика – це особливий вид магії, який одночасно може відволікти від сірої буденності і наповнити душу енергетикою, гармонію та світлом!

На даний час артист почав співпрацю з молодим українським лейблом PTG FAMILY, де випускає свої релізи.

Олександр Дасюк – Магія
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *