Олег Скрипка – За хмарами
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Олег Скрипка – За хмарами (Сингл)

Незмінний лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка нещодавно презентував свою нову пісню під назвою «За хмарами», створену в рамках його сольного проекту. У ній співак представ перед слухачами у незвичному образі зворушливого ліричного героя, що дуже рідко зустрічалося протягом усього творчого шляху виконавця.

Продюсером нової композиції Скрипки став молодий спеціаліст Ілля Швед, який спільно з Юрієм Шевеліним виступив також у якості автора музики. Авторство тексу пісні «За хмарами» належить самому Олегу Скрипці та Олені Самойленко. Запис нового треку лідера «ВВ» проходив на двох київських студіях звукозапису – Famaly Records (вокал) та DeBora. Цікаво, що пісня «За хмарами» стала першим релізом, виданим на молодому лейблі ТО DataBase, майстри якого обіцяють і надалі створювати на його базі цікаву аудіо та відео продукцію.

«У чуттєвій пісні «За хмарами» також чітко відчуваються присмаки самотності та пошуків самого себе. У них є сила і зрілість. Адже становлення нового етапу в житті, надбання нових цілей – це своєрідна реформа особистості», – поділився Олег Скрипка.

Нагадаємо, що нещодавно лідер «Воплів» започаткував новий флешмоб під гаслом «Добро #завждионлайн», просто даруючи квіти незнайомим жінкам на вулицях міста. Цю естафету Олег передав своїм друзям-музикантам з гуртів «ТНМК» та «Мандри», а також абсолютно всім бажаючим українцям, попросивши всіх знімати свої дії на відео та викладати в Інтернет з хештегами #вв30 та#завждионлайн. «Воплі Відоплясова» обіцяють обрати найцікавіші ролики та змонтувати їх в один кліп, реліз якого буде приурочено до 30-річного ювілею гурту.

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Роман says:

    не активні посилання

    1. Дякую, виправив

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *