Олег Скрипка – За хмарами (Кліп)
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Олег Скрипка – За хмарами (Кліп)

Не встиг Олег Скрипка оприлюднити в Інтернеті свій новий сольний сингл «За хмарами», як вже настав час презентації відеоряду до нього. Зовсім нове промо-відео знімали спеціалісти DeBora Creative Studio, які також здійснювали фінальний монтаж відзнятого матеріалу.

У новому кліпі глядачі можуть впізнати музикантів DeBora-band та піаніста Іллю Шведа. Останній, до речі, виступає також у ролі продюсера сольного проекту Скрипки та співавтора музики нової пісні «За хмарами». За словами авторів згаданого твору, при його створенні вони прагнули ненав’язливо і м’яко занурити слухачів в атмосферу чуттєвої романтики із легким присмаком мінорних нот пошуку власного я.

Про це говорив і сам Олег Скрипка: «У моїй пісні «За хмарами» відчувається ніжні ліричні настрої із легким присмаком самотності, яка має з часом стати справжньою рушійною силою. Адже в ній є сила та зрілість. Вона характеризує своєрідну реформу особистості – пошук самого себе, становлення нового етапу життя та визначення нових пріоритетних цілей».

Окрім своєї основної музичної діяльності, лідер «ВВ» встигає також регулярно займатися благочинністю. Зовсім нещодавно Олег Скрипка передав Дитячому кардіоцентру чотири комплекти медичного інструментарію, придбані на кошти, які були зібрані під час ініційованого Олегом концерту «Великі французькі вечорниці».

Теґи: Олег Скрипка , За хмарами

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *