Олег Скрипка – Україна
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Олег Скрипка – Україна (Кліп)

Від кого ж як не від Олега Скрипки ми з вами більше всього очікували на патріотично-музичний подарунок до 25-ої річниці Незалежності? І музикант, звісно, не розчарував своїм численних прихильників, презентувавши у мережі новий офіційний відеокліп на пісню із промовистою назвою «Україна». Про саму композицію, спільного авторства Олега Скрипки та Євгена Гапона (Nokturnal Mortum), ми вже згадували на сторінках нашого сайту, адже її було оприлюднено в Інтернеті синглом трохи менше року тому, аж ось, до майбутньої визначної річниці України, цей твір отримав і своє візуальне втілення.

В основу нового ролика «Україна» Олег Скрипка вирішив покласти мальовничі пейзажі наших земель, відзняті за допомоги аерозйомки (область Бережанщини), а також надзвичайні картини вітчизняного художника Олега Шупляка. Багато хто з мистецтвознавців та простих українців вже встиг вподобати картини митця, надовго запам’ятавши їх через особливий стиль виконання, який одночасно змальовує два різні сюжетні відбитки. Свою техніку автор називає «Двовзори». Відрізняється вона тим, що на таких полотнах-ілюзіях можна побачити не лише пейзаж або якусь конкретну сцену, а й, наприклад, портрет, що складається з найменших елементів зображення. У соціальних мережах художник зазначив, що мав на роботу над відео «Україна» зовсім мало часу, всього лише близько тижня, але її результатами він все ж таки задоволений.

Як розповів в анотації лідер «ВВ», цю пісню та відео він присвячує усім бійцям-атлантам, які з дня на день мужньо тримають на своїх плечах мирне небо над Україною. На її написання співака надихнув його нещодавній прифронтовий концертний тур та всі ті люди, що зустрілися йому під час музичних мандрів поблизу лінії бойових дій. «Там я мав честь познайомитись з українськими героями. Всі вони – діаманти, кришталево чисті та незламні. У порівнянні з ними, усі голлівудські супермени – звичайні хлопчаки для биття. Я надзвичайно пишаюся тим, що живу на одній землі і дихаю одним повітрям із такими людьми. Я впевнений, що саме це відчуття надало іншого звучання композиції «Україна», ще глибших слів та виразніших музичних відтінків», – прокоментував нову роботу Олег Скрипка.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *