Олег Скрипка – Україна
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Олег Скрипка – Україна (Сингл)

Незмінний лідер гурту «Воплі Відоплясова» продовжує свою активну сольну діяльність – слідом за двома чуттєвими композиціями Олега Скрипки, світ побачив новий потужний патріотичний трек під назвою «Україна». Цікаво, що свіжа робота Скрипки є кавер-версією однойменної композиції харківського блек-метал гурту Nokturnal Mortum, що увійшла в їхній альбом «Голос Сталі», датований 2009 роком.

За словами фронтмена «ВВ», вищезгаданий трек він присвячує всім мужнім Героям, які сьогодні боронять нашу країну на сході. Автором музики і тексту пісні є вокаліст Nokturnal Mortum Євген Гапон, щоправда, свої корективи у лірику Олег Скрипка все ж таки додав. Ідея оновленого аранжування «України» також належить лідеру «Воплів».

У свою чергу музиканти Nokturnal Mortum подякували у соціальних мережах Олегу за його професійну роботу, зазначивши, що такий подарунок для них став дуже несподіваним, але від того не менш приємним.

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Чудовий сайт, рекомендую розмістити його на швидшому сервері для змоги слухати музику онлайн, або використовувати швидкий строронній ресурс для зберігання аудіо і відео. Зараз слухати онлайн не можливо, також дуже заважає прив’язка кнопки “Play” до клавіши “Space” на клавіатурі (незручно набирати текст).

    1. Доброго дня! Всі треки лежать на soundcloud

  2. Ця пісня чомусь нормально не програвалась, а те що пробіл вмикає музику дуже не зручно. Також я вважаю немає потреби в настільки складній капчі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *