Олег Скрипка – Номад
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Олег Скрипка – Номад (Сингл)

«У пошуках свого шляху, крізь марево завад, знайде себе й повернеться замріяний номад»

Нещодавно Олег Скрипка презентував свою сольну роботу під назвою «Номад», при чому зробив це одразу у двох варіаціях – українською й англійською мовами. Зауважимо, що номадами з давних часів називали кочівників, які мандрували світом зі своїм скотом і переїзним житлом. Але існують і сучасні номади: вони жертвують комфортом, стабільністю і затишком, які створюються роками, заради знімних квартир чи тимчасових будинків з простеньким інтер’єром. Так буває частіше за все. Абстрактні вислови на кшталт «Все минає» або «Ми тут тільки гості» мають для номада практичне значення, адже він дійсно інакше відчуває своє місце в світі. Один із мотивів для номада – духовні пошуки.

«Презентую мою нову сольну пісню «Номад»! Номад – це романтичний узагальнений чоловічий образ, який попри складні турбулентні часи залишається вірним своєму Я та власним відчуттям. Це історія мандрівок і повернення додому, адже любов завжди бере гору», – пише у соціальних мережах Олег Скрипка.

Варто також додати, що Олег Скрипка вже зовсім скоро порадує меломанів наступною новинкою. Вже 24 січня він презентує кліп на пісню «Зима», записану разом із Христиною Соловій. Презентація відбудеться у Київському планетарії.

Олег Скрипка – Номад

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *