Олег Скрипка – Не я один
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Олег Скрипка – Не я один (Сингл + відео)

Олег Скрипка продовжує радувати прихильників своїми новими сольними напрацюваннями. Так, слідом за свіжою піснею «За хмарами», про яку ми вже розповідали раніше, світ побачив новий сингл під назвою «Не я один». Так само як і попередній реліз Скрипки, нова композиція доповнюється тематичним промо-кліпом, знятим спеціалістами DeBora Creative Studio.

Спільна композиція лідера гурту «ВВ» та музикантів DeBora-band «Не я один» розповідає слухачеві зворушливу історію кохання із нещасливим фіналом. В анотації до синглу йдеться, що гармонію пари розбиває дехто третій, у наслідок чого головний герой не може пережити того, що не він один цілує свою обраницю, а поодинокі зустрічі з колись близькою людиною роблять тільки гірше.

Драматизм музичної історії вдалося вдало підкреслити за допомогою супроводу альта та віолончелі, а також жіночого бек-вокалу. Автором музики спільно з Юрієм Шеваліним виступив продюсер сольного проекту Олега Скрипки Ілля Швед. Запис нової пісні відбувався на двох столичних студіях звукозапису – DeBora Creative Studio та Family Records.

Презентація нового твору Олега Скрипки відбулася на сторінках соціальних мереж вчора вночі, наприкінці Міжнародного дня музики, до якого, власне, і було приурочено реліз.


Теґи: Олег Скрипка, Не я один

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *