Ол.Ів.'Є – Три Троянди
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Ол.Ів.’Є – Три Троянди (Кліп)

Музичний̆ проект «Ол.Ів.’Є» (авторства Сашка Положинського та Івана Марунича) презентував до Дня Святого Валентина свіжий сингл та кліп під назвою «Три троянди», якими відносить слухачів до епохи Степана Гіги та Іво Бобула. Словом, «Ол.Ів.’Є» продовжує експериментувати.

Як зазначили автори, ця новинка має пародійний підтекст на тренди сьогодення: «від TikTok-танців, до епатажних костюмів артистів».

Саму пісню «Три Троянди» музиканти створили надихнувшись стилістикою шлягерів восьмидесятих років. Відео до композиції було знято в єгипетському місті Марса-Алам (у готелі Brayka Bay Resort), де Сашко та Іван відпочивали разом із іншими відомими артистками, які, до речі, і знялися у голових жіночих ролях кліпу.

«Були ми пару тижнів з Іваном Маруничем та Олександром Положинським у Марса-Алам, тож зрозуміли, що з Африки треба не магнітики вести, а кліпи. Саме так я увірвалась в світ кліпмейкерства! Відео сповнено теплом та позитивом, граційною хореографією Олександра та Івана, караоке (щоб скоріше вивчити слова пісні), пейзажами Червоного моря та найгарнішими трояндами українського шоубізу. Хлопці кажуть, якщо кожна людина, яка це читає, надішле це відео своїм колишнім – ми наберемо мільйон переглядів», – пише у Facebook режисер-оператор кліпу Світлана Гребенюк.

Ол.Ів.’Є – Три Троянди
Слухати та придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *