Оксана Муха – Шуміла ліщина
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Оксана Муха – Шуміла ліщина (Кліп)

Тріумфаторка телевізійного шоу «Голос країни» Оксана Муха презентувала свій перший офіційний кліп до української народної композиції під назвою «Шуміла ліщина». Цікаво, що цю пісню співачка виконувала і безпосередньо в ефірі «Голосу», і саме завдяки їй виконавиця пройшла далі у «вокальних нокаутах».

У співанці «Шуміла ліщина» йдеться про дівчину, яка виходить заміж, але робить це не кохаючи насправді. А у той же час рідна сестра намагається ранити її душу гострим лезом: як ти можеш виходити заміж, у час, коли твій брат – на війні?

Що стосується кліпу, то за його сюжетом, Оксана Муха постає в образі нареченої з минулого, яка дивним чином опинилася у сьогоденні. У кадрі виконавиця одягнена у полтавський народний весільний стрій кінця дев’ятнадцятого – початку двадцятого століття ( вбрання з колекції львівської етно-галереї Роксоляни Шимчук). Режисура відео: Вікторія Істоміна.

«Для мене це дуже вичекана прем’єра! Радію! Ми це зробили в рекордно стислі терміни. Сподіваюсь, нам вдалось передати бодай частинку неповторної української культури, української душі. Дякую всім причетним за допомогу!» – пише у соціальних мережах Оксана Муха.

Зйомка кліпу «Шуміла ліщина» відбувалася у рідному для Оксани Львові, у 22-поверховій новобудові, де знімальна група задіяла цокольний поверх і дах. Загалом знімальний процес тривав два дні і став для співачки цікавим творчим викликом.

Оксана Муха – Шуміла ліщина
Оксана Муха у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

5 коментарів

 1. Stepan says:

  Все гарно…але кліпмейкеру двійка,-роззути і прогнати босим по асфальту.Щоб знав

 2. Natalie says:

  Відео – “бред сивої кобили”

  1. Олег says:

   Також так вважаю і написав негативний відгук , але видаляють вже три рази?

 3. Люда Кобильник says:

  СУПЕР!!!Не порівняти з деякими тими,що виступали 24 серпня

 4. Олег says:

  Перебір . Найкраще виконання було на Голосі країни. Але його ніде нема для скачування у чистому вигляді без всяких вставок … Нємножкопєрєживает…Ооооо… Умєнямурашкипошли..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *