Всі записи з теґами “Океан Ельзи”Океан Ельзи

«Океан Ельзи» сміливо можна назвати найбільш відомим та титулованим рок-гуртом України, який люблять не тільки на теренах СНД, а й в усьому світі. І це не дивно, адже глибокі тексти в поєднанні з драйвовою музикою створюють оригінальний стиль, а чуттєвий голос Святослава Вакарчука врізається в пам`ять раз і назавжди.
Цікаво, що гурт «Океан Ельзи» народився в далекому 1994 році, коли студенту зі Львова Святославу Вакарчуку було всього 19 років. Він і став автором більшості текстів та музики, а також вокалістом гурту. «Океани» зняли свій перший відеокліп на пісню Long time ago, перемогли на фестивалі «Червона Рута», взяли участь у «Таврійських іграх», відіграли перший великий сольний концерт у Львові та в 1998 році переїхали до Києва.
Після цього до хлопців прийшла справжня слава: чого тільки вартує запис дебютного альбому «Там, де нас нема», адже важко знайти українця, якому не знайомі пісні, котрі увійшли до платівки. До речі, саме завдяки кліпам «Там, де нас нема» і «Сосни» музиканти стали широко відомі в Росії.
Навить не дивлячись на те, що за ці роки гурт покинули три учасники, він ставав все популярнішим і впевнено завойовував нових и нових прихильників. Як результат на сьогодні ми маємо гурт «Океан Ельзи», який зустрічають аншлагами не тільки в Україні, але і в Росії, Білорусі, Європі, Канаді та США.
Цікави факти про гурт «Океан Ельзи»
1. Саме Святослав Вакарчук написав відому пісню «Він чекае на неї», яку виконав Олександр Пономарьов;
2. Пісню «Годі вже», яка увійшла до дебютного студійного альбому «Там, де нас нема», написала відома українська співачка Ірина Білик;
3. «Я так хочу» стала першою українською піснею, яка зайняла перше місце в хіт-параді радіостанції «Наше Радіо» – Росія «Чартова Дюжина»;
4. У кліпі «Холодно» знялася кохана жінка Святослава Вакарчука Ляля Фонарьова, з якою він познайомився в 1998 році;
5. На сьогоднішній день «Океани» зняли 31 кліп;
6. Окремі проекти «Океану Ельзи»: «Вночі» – сольний альбом Святослава Вакарчука (2008 рік), Sofia – сайд-проект бас-гитариста Дениса Дудка (2011 рік) і «Брюссель» – другий сольний проект Вакарчука (2011 рік).
7. 15 травня 2013 року буде офіційно представлено новий альбом гурту «Океан Ельзи» «Земля».

Всі записи з теґами “Океан Ельзи”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *