Океан Ельзи – Життя починається знов (Сингл)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Життя починається знов (Сингл)

Гурт «Океан Ельзи» приготував для своїх поціновувачів приємний подарунок у вигляді нового, другого за ліком синглу під назвою «Життя починається знов», який разом із презентованою раніше композицією «Не твоя війна» увійде до наступного студійного альбому відомих виконавців. Нагадаємо, що реліз своєї дев’ятої повноформатної платівки учасники «ОЕ» анонсували на початок наступного 2016 року.

Першими почути нову композицію «Життя починається знов» випало українським військовим зі зони АТО, які наразі перебувають на лікуванні у Львівському госпіталі. Їм Святослав Вакарчук особисто подарував флеш-накопичувачі з новим твором «Океанів» під час свого нещодавнього перебування в місті Лева. Варто додати, що місцеві лікарі також не залишились без подарунків від співака, адже кілька місяців тому Святослав прийняв рішення надати госпіталю благодійну допомогу у вигляді рентген-апарату, в якому медики раніше відчували гостру необхідність. Наразі спеціальний апарат виготовляють німецькі спеціалісти, а вже восени він почне рятувати людські життя в Україні.

Нова пісня «Життя починається знов», так само як і її попередниця, незабаром також отримає своє візуальне втілення у вигляді відеокліпу. Нещодавно учасники «Океану Ельзи», ще більше підігрівши цікавість вітчизняних меломанів, показали в Інтернеті його коротенький шматочок-тізер, в якому засвітилися навіть нові українські патрульні поліцейські. Загалом музиканти запрошували прийняти участь у зйомках нового відео абсолютно всіх бажаючих – для цього достатньо було заповнити невеличку анкету у волонтерській спільноті «Susy Production». Всеукраїнська прем’єра кліпу «Життя починається знов» відбудеться вже наприкінці серпня.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *