Океан Ельзи – Життя починається знов (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Життя починається знов (Кліп)

Сьогодні, 24 вересня 2015 року, гурт «Океан Ельзи» презентував свій новий відеокліп на свіжу пісню «Життя починається знов», яку було оприлюднено раніше у якості синглу. Режисером нового відео виступив Володимир Шкляревський, який спільно з продюсером Віталієм Климовим та лідером гурту Святославом Вакарчуком стали співавторами основної соціальної ідеї кліпу.

Святослав Вакарчук розповів, що під час обговорення майбутньої роботи, у них виникла своєрідна порівняльна картина між тим, як поводять себе люди старшого віку в нашій державі та люди такого ж віку на Заході. Чи впливає на їхній стан соціальний статус та матеріальний достаток, або ж справа в більш відкритому та щирому ставленні до життя, внутрішніх цінностях та взаємоповазі? З рештою, саме цю проблематику було вирішено висвітлити у новому кліпі «ОЕ» на пісню «Життя починається знов».

«На мою думку, справді щасливими стають ті, хто за жодних обставин ніколи не опускають руки. Цим кліпом ми хотіли донести до слухачів думку про те, що не зважаючи на всі внутрішні та зовнішні обставини, всі особисті чи глобальні незгоди, просто сидіти і нічого не робити – явно найгірший варіант», – зазначив лідер «Океанів».

Знімальний процес проходив влітку 2015 року під Києвом. Варто додати, що долучитись до зйомок нового кліпу «Океану Ельзи» мали змогу практично всі бажаючі – для цього достатньо було всього заповнити невеличку анкету учасника. Результат таких масових зйомок шукайте у фінальній сцені кліпу – коли за сюжетом головні герої після довгих років розлуки зустрічають одне одного на концерті «ОЕ».

Учасники «Океану Ельзи» висловили щиру подяку всім тим, хто в будь-якому ступені долучився до зйомок, зокрема Олексію Москаленко, Віктору Придувалову, Тетяні Шевчук, Віктору Романюку, співробітникам Олександрівської клінічної лікарні м. Києва, Патрульній поліції України, ДАІ Київської області та, звісно ж, фанам «ОЕ».

Теґи: Океан Ельзи, ОЕ, Вакарчук, Життя починається знов

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *