Океан Ельзи - Земля
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Земля (Альбом)

Реліз нового альбому культового українського гурту “Океан Ельзи” під назвою “Земля” відбувся сьогодні, 15-го травня. Він вмістив в себе дванадцять композицій, дві з яких вже знайомі слухачам і отримали чимало схвальних відгуків. Пісні “Обійми” і “Стріляй” було оприлюднено учасниками гурту “Океан Ельзи” у якості до-альбомних синглів разом із відеокліпами на них.

Над свіжим альбомом гурт “Океан Ельзи” працював у дуеті із відомим британським саунд-продюссером Кеном Нільсоном, який відомий по співпраці із такими грандами світової музики, як Coldplay, Badly Drawn Boy, Gomez та багатьма іншими. У якості визнання значущості його внеску у музичну галузь, Кен став власником трьох Grammy, двох нагород Mercury Music Prize і визнавався кращим продюсером року у Британії по версії престижного журналу Music Week у 2003-му році.

Одразу після презентації нового диску, “Океан Ельзи” вирушать у грандіозне турне по містам України і країн зарубіжжя на підтримку альбому “Земля“. Детальний розклад концертів і інформацію по кожному окремо взятому місту ви можете дізнатися на офіційному сайті музикантів. Участь у турі гурту “Океан Ельзи” візьме один з кращих балканських гітаристів Володимир Опсеніца, який був задіяний приймав у записі альбому “Земля”.

Платівка “Земля” незабаром буде доступна для продажу на фізичних носіях, а також у цифровому форматі для мешканців України, Росії, Казахстану і Білорусії.

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

 1. Анастасія Непут says:

  ні, здорово, шо Вакарчук для Окану Ельзи віднайшов своє звучання, нехай і комерційне. В “Землі” це трохи не так помітно як в “Холодно”, але всеж, як на мене, це група намбаван

 2. Андрій Хміль says:

  “Земля” – це справжня класика Океану Ельзи. Пишаюся, що був на презентації!

 3. Наталя Тимків says:

  дякую гурту #ОЕ за два незабутні концерти в #ІваноФранківськ та #Чернівці ))
  від тепер стара добра батькова армєйська гітара, яка відфестивалила все літо, на якій грали багато українських і зарубіжних музикантів, після того, як побувала на одній сцені з #Вакарчук і отримала його автограф – символічно отримала ім’я – #Сюзі :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *