Океан Ельзи - Я їду додому 2023 (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Я їду додому 2023 (Кліп)

Гурт «Океан Ельзи» презентував оновлену версію композиції «Я їду додому» та, вперше, офіційний кліп до неї. За словами музикантів, для них це дуже важлива історія, адже вона про допомогу нашим саперам.

У відео розповідається історія саперки, яка проходить навчання, виконує роботу та згодом повертається до власного дому – місця, яке було зруйноване росіянами.

Разом із піснею та відео, спільно зі партнерами, «Океани» оголосили про запуск компанії з розмінування звільнених українських територій під назвою «Нам тут жити», яка має на меті зібрати кошти для саперних груп Збройних Сил України. Від себе музиканти зробили внесок у 500 000 гривень, до яких будуть додані гроші з монетизації нової роботи «Я їду додому».

Океан Ельзи - Я їду додому 2023 (Кліп)

Святослав Вакарчук: «Під час війни я відвідав багато звільнених міст і сіл, де на власні очі побачив масштаби нашого спільного горя. Але разом із тим я бачив і чув наскільки сильно люди чекають повернення додому! За допомоги цього проекту, всі бажаючі зможуть допомогти співгромадянам якнайшвидше повернутися до своєї безпечної домівки. До домівки, звільненої від мін. Кожен внесок наблизить чийсь радісний вигук “Я Їду Додому!”».

Режисером кліпу виступив Павло Буряк, а операторську роботу виконав Борис Борисов.

Океан Ельзи – Я їду додому
Допомогти

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *