Океан Ельзи - Виступ на Євромайдані
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Виступ на Євромайдані (Live-відео)

“Важливі речі об’єднують”, – зазначив Святослав Вакарчук перед двістітисячним натовпом Євромайдану, представляючи “золотий склад” гурту Океан Ельзи: гітариста Павла Гудімова, басиста Юрія Хусточку, ударника Дениса Глініна, клавішника Дмитра Шурова і звісно, ж самого, Святослава. Музиканти, які вже досить довго не грали разом, зібралися на одній сцені задля висловлення своєї стійкої громадянської позиції і підтримки всіх постраждалих від свавілля влади і силовиків.

“Ми разом зібралися на цій сцені для того, щоб присвятити сьогднішній виступ всім юнакам і дівчатам, які були безжалісно побиті в ніч на суботу, і які були зовсім не в чому не винні. Задля підтримки тих, кого кинули за грати лише за бажання висловити свою думку і відношення до дій влади. Заради людей як зі Сходу так і з Заходу, заради тих хто виступає за євроінтеграцію, а також, можливо, заради тих, хто проти, адже кожен українець чекає від влади справедливості і мирного вирішення будь-яких спірних питань”, – сказав лідео ОЕ.

Океан Ельзи подарував всім присутнім майже дві години незабутніх музичних вражень, які не могли бути зіпсовані нічим – ні крижаним вітром, ні посередньою якістю революційної апаратури, ні будь-якими іншими факторами. Святослав зазначав, що в такому особливому виступі якість звуку відходить на другий план, поступаючись місцем шаленій енергетиці і об`єднануючим ідеям слухачів і музикантів.
“Я не бачу де закінчуються люди, – захоплено усміхався лідер Океанів, – це певно наш особистий рекорд”. Звісно, музиканти радше хотіли б встановити таке досягнення зовсім за інших обставин, проте події сьогодення України не лишають байдужим нікого.

Океан Ельзи співали відомі чи не кожному українцю хіти, які були написані саме у цьому складі музикантів, під запальні ритми яких Майдан танцював і підстрибував, а під ліричні композиції створював дивовижної краси експозиції за допомогою ліхтариків і мобільних телефонів.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *