Океан Ельзи - Відповідь (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Відповідь (Кліп)

Учасники гурту «Океан Ельзи» презентували нову композицію «Відповідь» та кліп до неї, яка стала першим музичним релізом колективу з 2022 року.

Авторство слів та музики новинки традиційно належить Святославу Вакарчуку. Ця пісня присвячена темі болю та пам’яті, вічної вдячності кожному захиснику України, а також довгому та не простому шляху до нашої Перемоги.

Океан Ельзи - Відповідь

Святослав Вакарчук: «Я написав пісню «Відповідь» декілька місяців тому. Написав я її швидко, зазвичай такі пісні пишуться десь за пів години, може за годину. Підбір деяких слів та алегорій трохи зайняв часу, але решта вийшла дуже швидко. Але якийсь час я її нікому не показував, тримав у собі… Потім показав гурту й ми зробили демо-запис, а потім повноцінно записали, використавши чимало важливих елементів. Дуже важливо, що тут є хор. Чоловічі партії виконуємо ми самі, а жіночі – прекрасний жіночий хор. Тут є духова секція, яка, мені здається, надає такого військового настрою. Ну і є, звісно, гурт «Океан Ельзи».

Кліп до пісні ми зняли буквально декілька тижнів тому в Києві, у нашій легендарній студії в Будинку звукозапису. Теж дуже швидко все вийшло зробити».

Додамо, що режисером кліпу виступив Макс Сметана, а операторську роботу виконав Дмитро Чернявський.

Океан Ельзи – Відповідь
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *