Океан Ельзи – В небо жене
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – В небо жене (Сингл)

Культовий гурт «Океан Ельзи» презентує роботу «В небо жене» – новий сингл, який доповнив дискографію команди всього лише через декілька місяців після прем’єри попередньої новинки «Без Тебе». Дана композиція має міжнародну історію появи, адже її мелодика з’явилася у часи перебування Святослава Вакарчука на навчанні у Стенфорді, а слова пісні були остаточно дописані вже після повернення в Україну. Перші нариси «В небо жене» почали вимальовуватися в голові Святослава під час його участі у дружньому імпровізованому джем-сейшені в Америці (так співак відпочивав після напружених навчальних буднів), а перші рядки виникли у подорожі узбережжям Тихого океану.

«На ходу, фактично, як у справжніх старих традиціях «Океану Ельзи», буквально за дві години імпровізації у мене народився повністю текст пісні. Починався він текстом «Ти з моїх губ злизуєш сік», але «злизуєш сіль» звучало загадковіше і багатозначніше», – коментує Святослав.

До слова, описане виконавцем сталося у грудні, під час студійної роботи над треком «Без Тебе». А вже на початку цього січня Святослав закінчив демо-версію «В Небо Жене», яку сьогодні і презентує у мережі. Ця композиція – чудовий шанс нагадати самим собі ранній «Океан Ельзи» періоду початку 2000 років.

«Оскільки її настрій дуже нагадує мені ранній «Океан Ельзи», ми прагнули, щоб вона вийшла в стилі «Янанебібув», а можливо «Моделі» чи «Суперсиметрії» – цих трьох альбомів. Не все, звісно, вийшло, бо все одно у композиції з’явилися сучасні клавіші, кардинально інакший рівень студійного запису, а також співаю я вже інакше, аніж тоді. Але сам настрій мені дуже нагадує роки, у яких ми працювали над оцими платівками», – додав виконавець.

Традиційно активно себе повели і численні шанувальники, напевно, найвідомішого українського гурту, миттєво наповнивши соціальні мережі великою кількістю відгуків стосовно почутого: «У кожній пісні душа. Неперевершена пісня. Про те, що болить кожному… У пісні біль душі, спогади і надія…»; «Кожна пісня як маленьке свято! Знову влучно, прямо в серце»; «Лірика, як завжди, геніальна»; «Тут не тільки настрій, але й рими зі старих альбомів. Одразу нагадало «Темна вода хвилю жене, але мене не дожене» з пісні «Йду на дно». Не забудьте залишити свій відгук і ви!

Океан Ельзи – В небо жене

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Edward says:

    10 из 10! У меня ассоциируется с хорошим вином. Как в хорошем вине чувствуются тысячи ароматов, так и здесь при прослушивании нотки от ранних ОЭ до The Beatles. И долгое послевкусие, которое догоняет тебя и накрывает с головой.
    Дякую ОЭ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *