Океан Ельзи – В небо жене
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – В небо жене (Кліп)

За декілька днів після прем’єри нової пісні «В небо жене», учасники гурту «Океан Ельзи» презентували ще й офіційний відеокліп до згаданої новинки, створений режисером Анною Бурячковою.

Перше, що кидається в очі під час перегляду нового відео «Океанів» – це темні, можливо навіть занадто темні, тони. За сюжетом ролику, пара закоханих прокидається разом в одному ліжку, але через деякі причини (які творці вирішили залишити поза кадром), наприкінці дня вони мають битися один проти одного у ринзі, наносячи своїй половинці чималі травми. Переможець цього двобою отримає велику грошову винагороду, а переможений лишиться зі сподіваннями на відновлення кривавих ран силою кохання.

Варто зауважити, що кліп «В небо жене» викликав у глядачів далеко неоднозначну реакцію – дехто хвалив «Океан Ельзи» за атмосферу і глибинну філософію, а дехто навпаки зазначав, що сюжетна лінія вирвана з контексту, а ідею роботи взагалі дуже важко розгледіти. На нашу думку, згадану ідею відео дуже влучно вдалося сформулювати одній шанувальниці у коментарях на YouTube: «Кліп про те, як близькі люди можуть робити один одному боляче, причому напоказ, і далеко не завжди переможець залишається у виграші».

Що стосується режисерки відео, то вона зазначає, що у роботі прагнула метафорично зобразити, через що доводиться інколи проходити закоханим людям, які, можливо, занадто швидко дозволили стати один одному цілим всесвітом. Діліться у соціальних мережах, що думаєте з цього приводу ви та долучайтеся до дискусії на сторінці «ОЕ» у YouTube!

Океан Ельзи – В небо жене

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. AMDed says:

    Дуже дивний кліп ОЕ, не сподобався. Таке враження, що вони продовжують свою серію невдалих відео. Про що це взагалі? І дуже темно, на телефоні дивитися не можливо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *