Океан Ельзи – Тримай
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Тримай (Кліп)

Після пісні для свого сольного проекту, Святослав Вакарчук взявся поповнювати репертуар гурту «Океан Ельзи». «Тримай» – саме таку назву отримала нова композиція колективу, яку також було доповнено офіційним кліпом режисури Андрія Кириллова.

За словами Андрія, коли він вперше почув цей трек, він одразу ж чітко уявив історію про те, що у важкий момент життя поруч повинна виявитися людина, на яку ти можеш покластися. Та особлива людина, яка може протягнути руку тобі, а ти – їй.

За сюжетною лінією свіжого відео «Тримай», наречена вирішує втікати зі свого власного весілля щоб повернутися до свого першого коханого, який працює в одному з ресторанів міста. Вже разом пара викрадає автівку ресторану, тікає від поліції і виїжджає з міста у ту особливу місцевість, де вони разом проводили дитинство. І всі ці події відбуваються на фоні столичних багатоповерхівок й автострад.

Додамо, що сингл «Тримай» потрапить до переліку треків ювілейного десятого лонг-плею гурту «Океан Ельзи». Святослав Вакарчук (автор музики і слів) почав писати цю пісню ще в лютому місяці поточного року, до початку карантинних обмежень. При чому зробив він це досить швидко – буквально за дві-три репетиції музиканти вже записали її демо. У студійному записі пісні взяв участь симфонічний оркестр «Віртуози Києва».

Святослав Вакарчук також зазначає, що не дивлячись на безліч музичних експериментів майбутньої платівки, пісня «Тримай» за своєю побудовою та звучанням є класичним твором «ОЕ», таким собі «криком душі, одягненим у найкращий музичний «океанівський» наряд».

Океан Ельзи – Тримай

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *