Океан Ельзи – Сонце
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Сонце (Кліп)

Святослав Вакарчук і компанія показали армії своїх численних шанувальників нове відео на пісню «Сонце» з останнього номерного альбому «Без Меж». Режисером кліпу виступив добре знайомий команді та глядачам кліпмейкер Віктор Придувалов, який має у своєму творчому гандикапі неймовірну кількість музичних міні-стрічок для найрізноманітніших українських артистів різних ешелонів та жанрів.

Своє нове дітище режисер наповнив чималою порцією символізму, що викликало доволі двояку та неоднозначну реакцію серед глядачів. Зокрема деякі з них відмічають, що до самісінького кінця були впевнені у суїцидальних задумах головної героїні, або ж пишуть, що як для романтичної історії, у кліпі «Сонце» все виглядає аж занадто фатально. Але більшість, звісно, підтримала новинку від найпопулярнішого українського рок-гурту, згадавши мурахи по шкірі під час перегляду, та щиро побажавши «Океану Ельзи», щоб пісні та кліпи про сонце ніколи не знаменували символічний початок його заходу за небосхил.

Але всі ці тисячі відгуків, які зібралися та просто зараз продовжують збиратися під кліпом «Сонце» на офіційному каналі гурту «Океан Ельзи», почали з’являтися вже за декілька хвилин після оприлюднення ролика, що в черговий раз засвідчує безпрецедентну для України популярність команди та зацікавленість вітчизняних слухачів.

Варто також згадати, що спеціально для свіжого кліпу, пісню «Сонце» було перезведено та незабаром буде оприлюднено у якості додаткового поза-альбомного синглу. Щодо самого знімального процесу, то він відбувався у Києві протягом квітня поточного року, під час невеликої перерви у масштабному світовому турне «Океану Ельзи».

Українська музика: Океан Ельзи – Сонце

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *