Океан Ельзи – Скільки нас
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Скільки нас (Сингл)

«Скільки нас, тих, кого війна повела в перший клас», – співає Святослав Вакарчук у новому синглі команди «Океан Ельзи» під назвою «Скільки нас». У свіжій роботі знаної команди одразу ж відчувається соціальне спрямування, єдине що слухач має власноруч обрати для себе – це настрій подачі цього матеріалу.

«Ми не будемо розказувати про що саме наша нова композиція, що ж ми хотіли нею сказати, або що має слухач у ній почути. Ми не будемо цього робити. У тексті пісні все це є. Майже все. Єдине, що кожен має обрати для себе, який саме знак поставити наприкінці словосполучення «скільки нас» – «?» чи «!», – йдеться у повідомленні від учасників «Океану Ельзи».

Цікаво, що вже рік «ОЕ» не виходить на сцену, а ось у студії працюють досить плідно, адже новий трек став вже третім синглом гурту за останній календарний рік, після робіт «Без тебе» і «В небо жене». Окрім музикантів «Океану Ельзи», у роботі над треком «Скільки нас» взяли участь 5 запрошених бек-вокалістів, деякі з яких приймали участь у різних сезонах шоу «Голос країни» (Аняня Удонгво, Людмила Капітонова, Даніела Клеулія), де Святослав Вакарчук був зірковим тренером.

Прихильники зіркового гурту одразу ж активно відреагували на новинку: «Гімн молоді? Дякую, гарний рок і текст актуальний. В єднанні сила»; «Супер! Нагадало молодий «ОЕ»; «Як завжди дуже круто, а головне дуже актуально!»; «За що я люблю «Океан»? За кожну свою непідробну мурашку, яка буває тільки від прослуховування улюблених і рідних». Окрім того, дехто з дописувачів жартівливо побачив у пісні «Скільки нас» ще й спробу підрахувати потенційну кількість електорату пана Вакарчука.

Океан Ельзи – Скільки нас

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *