Океан Ельзи & Один в каное – Місто весни
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Океан Ельзи & Один в каное – Місто весни (Кліп)

Учасники гурту «Океан Ельзи» та музиканти колективу «Один в каное» присвятили нову дуетну роботу «Місто весни» своєму рідному місту Львів.

Як розповів Святослав Вакарчук, пісню «Місто весни» він написав раптово і дуже швидко, прогулюючись по Маріїнському парку столиці. Того дня думки перенесли його до рідного міста, мелодія зі словами почали вибудовуватися в єдине ціле, і вже за пів години композиція була майже повністю готовою.

Після того, Святослав почав задумуватися, що було би дуже органічним виконати цю пісню з іншими львівськими музикантами, і одразу ж співак згадав про гурт «Один в каное», який він дуже поважає та любить. Тим паче акустичний формат роботи немов сам собою підштовхував до такої співпраці.

У свою чергу Ірина Швайдак з «Один в каное» зазначила, що їй дуже близький той стан, коли пісня пишеться на одному диханні, адже такі композиції за своєю природою є «живими», «дихаючими». «Нашим головним завданням було не нашкодити: не змінювати пісню до непізнаваності, не загубити її душі, а просто відчути й підхопити її особливий настрій», – каже вона.

Режисурою кліпу «Місто весни» займався Вітор Придувалов. Основні події відео відбуваються на Площі Ринок, а потім локація змінюється – на кадрах можна побачити колоритні львівські дворики, бруківку і трамваї. Цікаво, що під час зйомок фінальних епізодів (коли виконавці співають «чому ми не можем забути про зливи») раптово розпочався традиційний для Львову дощ, що, власне, також потрапило у відео.

Океан Ельзи & Один в каное – Місто весни

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *