Океан Ельзи - Не Твоя Війна (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Не Твоя Війна (Кліп)

Улюблений мільйонами український рок-гурт «Океан Ельзи» готовий поділитись зі всією країною своїм новим напрацюванням – свіжою композицією «Не Твоя Війна» та відеорядом до неї. Прем’єра нового кліпу відбулась на офіційному каналі гурту в YouTube та в ефірі телеканалу 1+1 сьогодні, 26 квітня.

За словами лідера «ОЕ» Святослава Вакарчука, перша частина «Не Твоєї Війни» була написана буквально за п’ять хвилин ще в жовтні 2014 року. «Я написав приспів. Сів за піаніно і все – більше не змінював ні слова: просто сів і почав грати. Тоді я зрозумів, що емоційно дуже виснажився, що більше не можу зараз нічого написати і я став чекати», – поділився він. І от, на початку 2015 року відповідний настрій повернувся до Святослава і згаданий твір нарешті було завершено.

Новий кліп відзняли на одному зі столичних кіно-майданчиків 29 березня 2015 року. Взяти участь у зйомках мали змогу всі бажаючі прихильники «ОЕ», просто заповнивши невеличку анкету. Цікаво, що на знімальному майданчику, задля досягнення необхідного «мікроклімату» відео, діяв відповідний дрес-код – одяг у чорно-білих кольорах. Режисер відео – Говард Грінхол (Howard Greenhalgh).

Більша порція нових пісень «Океанів» у вигляді дев’ятого студійного альбому гурту стане доступною широкому колу слухачів орієнтовно у 2016 році. Вже за декілька місяців, восени 2015-го, музиканти приступлять до початкового процесу формування майбутньої платівки. Цікаво, що наразі Святослав Вакарчук не може з впевненістю сказати, чи отримає своє місце на диску презентована пісня «Не Твоя Війна», адже, за словами співака, все буде залежити від тотожності атмосфери згаданої пісні та основної частини музичного матеріалу майбутнього CD. Можна припустити, що учасники «Океану Ельзи» будуть прагнути створити цілісний музичний продукт зі своєю унікальною та впізнаною атмосферою, на зразок останнього альбому «Земля», який побачив світ у 2013 році. Той факт, що саунд-продюсером «Землі» став відомий британець Кен Нельсон, а продюсування нового матеріалу, принаймні представленої пісні «Не Твоя Війна», належить самому Святославу, ще більше підігріває слухацький інтерес до релізу.

Теґи: Українська музика, український рок, Океан Ельзи, Не Твоя Війна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *