Океан Ельзи – Не йди
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Не йди (Кліп)

Ось вона, обіцяна новинка від культового гурту «Океан Ельзи»! Саме сьогодні, 20 квітня 2016 року, напевно, найвідоміший український колектив, представив на розсуд прихильників з усього світу свою абсолютно нову композицію «Не йди» та офіційний відеокліп до неї. Пісня «Не йди» є синглом з майбутнього студійного альбому «Океанів», який побачить світ у травні цього року та стане дев`ятою повноформатною платівкою у дискографії колективу.

Режисером нового кліпу виступив старий знайомий Святослава Вакарчука і ко Ігор Стеколенко, якому допомагала чимала команда спеціалістів. Варто зазначити, що Ігор разом зі своїм братом Олександром свого часу створили для гурту такі ролики, як «911», «Квітка», «Вище неба» та «Я до тебе». Зйомки свіжого відео «Не йди» відбувалися у мальовничій Грузії, принаймні основна їхня частина, адже епізод з музикантами «Океану Ельзи» дознімали вже в Україні. У самій музичній міні-стрічці учасники формації виконують другорядну роль, з`являючись у кадрі на старенькому автомобілі «БМВ», дуже схожому на автівку з кліпу «911».

Основна сюжетна лінія ролика влучно підкреслює головну ідею самої пісні «Не йди» – у ситуації, коли двоє закоханих протягом довгого часу зосереджено та з неабиякою наснагою вибудовують власне майбуття, втрачати такі відносини, що б там не сталося, просто не припустимо і кожен з пари має докласти максимальних зусиль для якнайшвидшого воз`єднання єдиного цілого – сім`ї.

За словами незмінного лідера «Океану Ельзи» Святослава Вакарчука, наразі гурт може дозволити собі зніматися у власних кліпах, так би мовити, на задньому плані, тим самим відчутно розв’язуючи руки режисеру. Цікаво, що з самого початку поява музикантів у ролику «Не йди» не планувалася взагалі, але потім виникла цікава ідея стосовно фішки з автівкою, тож було вирішено все ж таки долучити учасників «ОЕ» до знімального процесу. Просто зараз всесвітньо відомий колектив завершує студійну роботу над своїм майбутнім альбомом – до травневих свят музиканти планують дописати дві останні пісні платівки та з максимальною концентрацією приступити до підготовки його релізу. Не пропустіть!


Океан Ельзи – Не йди

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Юлия Темникова says:

    Оо, я одразу ж впізнала тачку з 911) Колись це був мій улюблений кліп “Океану Ельзи”)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *