Океан Ельзи - Найкраще
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Найкраще (Збірка)

Нещодавно світ побачила збірка найкращих композицій одного з найуспішніших та найпопулярніших українських колективів сьогодення – гурту «Океан Ельзи». Компіляція найкращих пісень формації вмістила в себе 34 треки гурту з самих різних проміжків його творчої діяльності – від самих перших напрацювань і до останнього надуспішного альбому «Земля», який було презентовано минулого року (2013). Збірка вийшла на двох компакт-дисках у подарунковій картонній коробці формату діджипак. Видавцем та ексклюзивним дистриб’ютором нового релізу на території України виступила компанія «Квадро-Диск». Шукайте платівку в музичних крамницях свого міста!

«Океан Ельзи», який зовсім нещодавно провів масштабні та рекордні за відвідуваністю концерти у різних містах України, цього року святкує своє двадцятиріччя. «У такий непростий для нашої країни час нам всім треба бути разом. Ми би хотіли, щоб святкування нашого творчого ювілею стало своєрідним підсумком не тільки для нас, а й для цілого покоління, яке виросло разом з нами за ці два десятки років», – розповів лідер гурту Святослав Вакарчук.

Нагадаємо, що свій ювілей гурт відзначив у таких містах, як Донецьк, Дніпропетровськ, Київ, Львів, Одеса та Харків, а вже зовсім скоро гурт знову завітає до міста Лева (24 серпня) та Південної Пальміри (20 серпня). Також, у жовтні 2014 р. колектив планує відвідати з гастролями Сполучені Штати Америки та Канаду. Спішіть придбати квитки на унікальні музичні дійства, адже по завершенню турне, за словами музикантів, «Океан Ельзи» планує піти у творчу відпустку принаймні на рік.

З інших цікавих фактів варто відмітити активну роботу над створенням повнометражної документальної стрічки, присвяченої творчому шляху іменитого рок-гурту. Режисером картини став відомий український документаліст Сергій Буковський. Кінокомпанія Film.ua використає у фільмі концерті відео з останнього туру «Океан Ельзи», ексклюзивні інтерв’ю та відео архіви, зібрані самими музикантами.

 

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. михайло says:

    klass

  2. Сергій says:

    Дуже дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *