Океан Ельзи – Мить
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Мить (Відео)

Відбулася презентація нової пісні гурту «Океан Ельзи» під назвою «Мить», яку Святослав Вакарчук охрестив однією з найбільш значущих у своєму житті. Лідер «ОЕ» розповів, що її історія написання є для нього надзвичайно важливою – можливо навіть важливішою за саму композицію.

Майже весь текст «Миті» Святослав написав у лютому 2015 року, під впливом жахливих новин зі сходу України, де кожен день гинули, та й зараз продовжують гинути українські військові. Де кожен день обривається чиясь доля, перекреслюються чиїсь плани і мрії. Співак просто-таки мав передати особисті переживання шляхом, яким він звик, та яким у нього виходить найкраще – через музику.

Проте останній рядок тексту все ніяк не йшов до голови автора, тож пісня відправилася на полицю очікувати свого часу. Остаточно закінчити її Святослав Вакарчук зміг після знайомства у госпіталі з важко пораненим бійцем, який не дивлячись ні на що, навіть на свій надважкий стан та подальше каліцтво продовжував сяяти оптимізмом, залишатися впевненим у світлому майбутньому та буквально заряджав співака своєю неймовірно потужною життєвою силою. «Не спіши, вже весна наступає за мить», – дописав тоді в кінцівці тексту пісні «Мить» Святослав.

Окрім того, до свіжої пісні гурту «Океан Ельзи» додається також мінімалістичний відеоряд, над яким працювали спеціалісти VGNC NY під керівництвом дуету режисерів Михайла Коротєєва та Олексія Соболєва.

Вам також має сподобатись...

4 коментаря

 1. Наталія says:

  Тільки що почула закінчення пісні Вакарчука на радіо Трек(Рівне). За словами ведучого, сьогодні відбулась презентація кліпу “Мить”. Знайшла та захоплено слухала декілька раз. Кожна останя робота “ОЕ” видається кращою за попередню, але “Мить” – надзичайно потужна композиція, пронизує до серця. Святослав- найкращий український виконавець.

 2. Людмила, м.Тернопіль says:

  О, Пісне!Музико,благословенная словами!Кілька днів поспіль на серці невимовний біль, нестерпний щем.Заплакані душа та очі після перегляду кліпу “Мить”.Співпереживаю зі Святославом, уявляю воїнів в окопах та полях – ще більше болить,ще більше щемить.
  Багатостраждальна українська земля, віками вмита кров’ю і сльозами.Та народжує Україна-мати сміливих захисників-героїв, народжує і Митців з благородним серцем, котрі оспівують та прославляють їх безсмертні подвиги.Велике спасибі та низький уклін Вам,дорогі учасники гурту “Океан Ельзи”.Святославе, Творець наділив Вас даром доносити до слухача особисті щирі почуття та переживання,запалювати високістю
  Музики ,затаєнні в душах людей іскри Любові,Надії на Мир,Віри в Перемогу.Дякую Вам за пісню.Музикантам “Океану Ельзи” зичу міцного здоров’я, щастя, невичерпного натхнення у творчості.

 3. Світлана Нарциз says:

  “Мить” дуже сподобалась, дякую Океани! Нічого зайвого! Та тут, напевно, якщо почати щось надмірне вигадувати, загубилася б енергетика пісні.

 4. ОЛЕГ says:

  ця пісня поранила ,розбила моє серце..я пам’ятаю свої сльози болю за нашими ГЕРОЯМИ після фільму “Кіборги “..це історія мого власного життя ,втрати кохання..це ПІСНЯ –СПРАВЖНЯ..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *