Океан Ельзи - Квіти мінних зон
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Квіти мінних зон (Кліп)

Гурт “Океан Ельзи” завершив роботу над новинкою під назвою “Квіти мінних зон”. За словами музикантів, цей реліз є дечим більшим, аніж просто новою піснею та кліпом, адже у ньому відображено наше сьогоденне життя та віру.

Пісня “Квіти мінних зон” була написана ще декілька років тому та мала потрапити до майбутньої платівки гурту, що мала побачити світ у квітні поточного року. Але війна змінила плани музикантів та й, зрештою, усіх українців.

Океан Ельзи - Квіти мінних зон

Зйомки відео відбулися декілька тижнів тому. Режисером кліпу виступив Олег Томін. За його задумом, у ролику “Квіти мінних зон” зображено немов два різні виміри – відносно спокійне життя в тилу й актичні бойові дії на фронті. Втім, найголовнішим сьогодні є перетин цих вимірів, з якого утворюється спільна реальність всіх українців, усвідомлення актуальних потреб та вимог. Спільна робота задля перемоги.

Саме тому учасники гурту “Океан Ельзи” закликали всіх, у кого є змога, зробити внесок до благодійного проекту “Дороги Перемоги“, який збирає кошти на військові автівки для захисників України. До речі, гроші з монетизації кліпу та пісні також будуть спрямовані саме туди.

Океан Ельзи – Квіти мінних зон

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *