Океан Ельзи - Концерт на валізах (Live-відео)
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Концерт на валізах (Live-відео)

Друзі, пропонуємо вашій увазі відео з передноворічного концерту гурту «Океан Ельзи» у терміналі D московського міжнародного аеропорту «Шереметьєво». Виступ, організований незалежним російським телеканалом «Дождь», сприймався досить неоднозначно у колах російських ЗМІ, зважаючи на щиру підтримку Святославом Вакарчуком подій на Євромайданах України, а також колишню участь лідера ОЕ в «Помаранчевій революції» 2004-го року. Деякі з видань навіть примудрилися провести лінію між вищезазначеним живим концертом і прямою агітацією проти путінської влади і поширення на території Росії ідеалів Євромайдану. Проте звичайні слухачі, а також персонал міжнародного аеропорту сприймали дане дійство радше як новорічний подарунок, який залишиться в пам`яті на довгий-довгий час.

Представляючи учасників «Океану Ельзи» перед виходом на сцену, російський радіопродюсер Михайло Козирєв зазначив, що це – виконавці із братської для Росії країни, які показують всьому світу своє природне прагнення до вільного життя, боротьба за яке проходить без насилля і крові, а отже з гідністю.

Велика кількість людей прибула на виступ улюбленого гурту ще за годину до зазначеного часу. Багато з них були прикрашені синьо-жовтою атрибутикою і тримали у руках плакати із словами подяки за такий нешаблонний передноворічний концерт. Як зазначив щодо неформатного лайву фронтмен гурту Святослав Вакарчук, подібні концерти є дуже цікавим і новим досвідом для будь-якого колективу, і дещо нагадують події із фільму «Форест Гамп» – коли ти співаєш, розповідаєш, а частина людей міняється, прямує на свої рейси, по домівкам та у справах. У цьому і є певна особливість і фішка таких концертів.

Виступ українських рокерів тривав майже годину, не враховуючи паузи між композиціями, зробленими задля відновлення звичної життєдіяльності аеропорту, протягом яких співробітники «Шереметьєво» могли оголосити про прибуття чи відліт того чи іншого рейсу. Відеоверсія даного концерту транслювалася телеканалом «Дождь» у новорічну ніч та у наступні святкові дні.

Зазначимо, що «Океан Ельзи» вже мають досвід виступу у незвичних місцях – на даху багатоповерхівки і у пустелі Марокко. Тож тепер цей список поповнився міжнародним терміналом аеропорту «Шереметьєво».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *