Океан Ельзи – Коли ми станем собою
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Коли ми станем собою (Кліп)

«Коли ми станем собою» – нова пісня гурту «Океан Ельзи», яка символізує повернення Святослава Вакарчука до активної творчої діяльності після політичного періоду.

«Рідко коли пісні пишуться «на замовлення», мовляв сяду і напишу про щось конкретне. Це завжди, за невеликим виключенням, спонтанний процес. Просто інколи вдома, чи в іншому місці, підходиш до інструменту, і майже одразу починає вимальовуватися мелодія, чи то текст разом із мелодією. Так сталося і з піснею «Коли ми станем собою». Написав я її десь на початку травня, в ній багато чого перемішалося, ви це відчуєте, коли послухаєте слова. Я не можу сказати, що ця композиція про щось конкретне, але головне – вона про справжність, про те, що ти не можеш обманути себе. Якщо ти по житті не будеш собою, у тебе завжди буде якийсь дискомфорт, але як тільки ти знаходиш свою Я, живеш у гармонії з собою, то всі слова стають зайвими… Ця пісня – маніфест справжності», – розповів Святослав Вакарчук.

Святослав також зазначив, що у даній роботі розпочалися експерименти з нового альбому, у рамках яких музиканти міняються інструментами. Зокрема на акустичній гітарі у композиції «Коли ми станем собою» грає піаніст і спів-продюсер колективу Мілош Єліч.

Ще одна цікавинка новинки – колоритний дитячий хор. «Це наші діти, діти учасників гурту, діти наших друзів. Мені здається, що дитячі голоси додають енергетики справжності», – додає лідер «Океану Ельзи».

Що ж стосується кліпу на пісню «Коли ми станем собою», то над ним працювала режисерка Анна Бурячкова. За її словами, люди все частіше ховаються у своїх «маленьких бульбашках» через надзвичайно активний життєвий ритм і різні пов’язані з цим тривоги. Саме тому їй хотілося не тільки передати дану ситуацію у відео, але і дозволити цьому змінитися безпосередньо у кадрі, дати можливість героям віднайти своє Я.

Океан Ельзи – Коли ми станем собою
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

4 коментаря

 1. Олена says:

  Крута пісня і “Океан Ельзи” і словами твору, Славік Вакарчук став собою. Творчістю краще виходить піднімати дух українців і дарувати щастя і боротися за Україну.

 2. Kokosha Nel says:

  Вакарчук виявився дешевим і продажним, тому і творчість тепер не цікава.

 3. Марина Міщенко says:

  Хотів Славко на двох стільцях всидіти-і провалився в дірку : з політики втік,а прихильникам творчості йому ще довго доведеться доводити,що він все ще чогось вартий.Особисто у мене на телефоні був рінгтон”Все буде добре”,але видалила,коли він пішов у Раду і став недолугим депутатом.

 4. Наташа says:

  Шановні чого ви такі злі , принаймні людина спробувала ! Добре що прийняв рішення і повернувся туди де він потрібен , де він супер- професіонал , думаю радіють тисячі його прихильників. Впевнена він ще порадує своїми піснями і музикою !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *