Океан Ельзи & KOLA - Коли ми двоє
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Океан Ельзи & KOLA – Коли ми двоє (Кліп)

«Коли ми двоє» – нова дуетна пісня гурту Океан Ельзи та співачки KOLA.

Як розповіла KOLA (Анастасія Прудіус), співпраця з такими метрами української музики, як гурт «Океан Ельзи», була для неї справжньою мрією. І тепер вона буде ще завзятіше продовжувати робити свою музичну справу і щиро вірити у дива, адже вони, як бачимо, трапляються.

За словами Анастасії, ця пісня є ніжною, пристрасною, відвертою і трохи сумною, її здатні по-справжньому зрозуміти тільки закохані. Особливо ті, хто через війну не можуть часто бачитися, сумуючи на відстані. Це особлива пісня, близька особисто для неї.

Океан Ельзи & KOLA - Коли ми двоє

Незмінний фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук у свою чергу зазначив, що написав пісню «Коли ми двоє» дуже швидко, одного зимового вечора, коли сум за родиною відчувався особливо сильно. Він зрозумів, що відчуття суму та переживання за близьких зараз поєднують величезну кількість українців. Зокрема це стосується тих, хто зараз боронить свою батьківщину, адже на відстані дуже гостро відчувається туга за сім’єю, а короткі зустрічі з ріднею стають справжнім щастям.

Що ж стосується ідеї співпраці з Колою, та вона народилася у Святослава вже після написання пісні, під час чергової поїздки на схід. Там, у невеличкому прифронтовому містечку, співак випадково побачив чоловіка у військовій формі в обіймах коханої, навколо яких вирував звичний світ військових та цивільних людей, який вони, здається, зовсім не хотіли помічати. В той момент в автівці лідера «ОЕ» грала по радіо пісня Анастасії. Тоді Святослав зрозумів, що пісня «Коли ми двоє» є діалогом двох людей, і найкраще звучатиме саме у дуеті.

Океан Ельзи & KOLA – Коли ми двоє
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *