Океан Ельзи & KALUSH – Перемога
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп, Рок та альтернатива

Океан Ельзи & KALUSH – Перемога (Кліп)

Гурт «Океан Ельзи» представив нову дуетну роботу: цього разу нею виявилася пісня «Перемога», створена спільно з відомою вітчизняною реп-формацією KALUSH. Зауважимо, що це вже третій дует для Святослава Вакарчука і компанії, який вони презентували у поточному році.

Фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук зазначив, що свіжий трек став продовженням «творчих вилазок» колективу до інших музичних жанрів, зокрема, наразі мова йде про hip-hop. Святослав дуже багато слухав музику даного напрямку, починаючи від пісень дев’яностих років, і закінчуючи сучасними релізами. І от, одного разу, під час таких «мандрівок меломана», у його голові раптово сформувався приспів потенційної композиції. А вже пізніше, під час студійної роботи, було прийняте рішення залишити у пісні класичний вокал Святослава, запросивши до спільної роботи музикантів і продюсерську команду гурту KALUSH, які мали додати до майбутньої роботи елементи хіп-хопу.

Саунд-продюсером пісні «Перемога» виступив Стас Чорний.

За словами лідера KALUSH Олега Псюка, у своїй частині тексту він мав на меті нагадати, що кожна значуща звитяга складається з великої кількості менших перемог, про які взагалі може ніхто не знати. А чи не найважливішою з них є перемога над самим собою. «Я впевнений, що людина із великою силою волі знатна згортати гори», – каже він.

До пісні «Перемога» також було знято офіційний кліп, режисером якого виступив Максим Ксьонда. Він зауважив, що у відео йдеться про великий інформаційний шум, що складається з численних порад оточуючих. Але далеко не завжди вони краще знають, як правильно жити. Тому дуже важливо навчитися фільтрувати цей оточуючий нас шум.

Океан Ельзи & KALUSH – Перемога

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *