Океан Ельзи – Човен
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Човен (Сингл)

Як бачимо, не політикою єдиною живе Святослав Вакарчук, лідер команди «Океан Ельзи», яка сьогодні презентує свою нову особисту та особливу пісню «Човен». Цікаво, що політику і музику пану Святославу інколи навіть вдається поєднувати, адже концертна прем’єра свіжої композиції відбулася напередодні, одразу після офіційної частини з’їзду партії «Голос».

За словами Вакарчука, цю пісню він написав на початку травня, за кілька днів до свого Дня народження. У ліриці містяться посилання на різні історичні події нашої країни різних часів. «Це неймовірно дорога для мене композиція про Україну. Мені дуже хотілося би, щоб ця пісня вам запам’яталася. Її слова завжди надихатимуть мене протягом всієї виборчої кампанії», – розповів лідер «ОЕ».

Зауважимо, що вперше почути пісню «Човен» могли всі запрошені на День народження Святослава, і саме їхня позитивна реакція на цей твір під звичайну акустичну гітару підштовхнула учасників «Океану Ельзи» пришвидшити процес студійної роботи над треком.

«Човен» гурту «Океан Ельзи» після публікації миттєво вирушив у подорож соціальними мережами, збираючи позитивні відгуки меломанів:
«Дивовижна пісня! Патріотизм – це, справді, не пустий Звук, а власна натура, власний #Голос! Завжди проникливий та справжній»;
«Почув цю пісню вперше на концерті #ТурЗмін у Вінниці. Тоді відчував як вона роздирає серце через натужний драйв колонок сцени. Тепер маю змогу чути її в студійному виконанні, і від цього вона не менш щемлива»;
«Ми всі у одному човні. Потоне човен – ми всі загинемо»;
«Святославе, ніколи не залишайте свою творчість, співайте. Пишить все нові і нові пісні! Бо як же ж ми, ваші фанати, без цих безмежно класних пісень?».

Океан Ельзи – Човен
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *