Океан Ельзи – Без тебе
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Без тебе (Кліп)

За словами учасників гурту «Океан Ельзи», весна приходить несподівано, інколи так само, як і нові пісні команди. Саме так неочікувано для багатьох, сьогодні вранці відбулася прем’єра нової пісні «Без тебе», до того ж доповненої офіційним відеорядом. Автором композиції виступив сам Святослав Вакарчук, а режисером кліпу до неї стала Анна Бурячкова.

За сюжетом відео, Святослав мандрує на джипі по американських провінціях, зустрічаючи під час поїздки багато пар близнюків. Складається враження, що артист шукає свою споріднену душу і, як то часто буває, під кінець відео таки знаходить її.

Одразу ж виникає питання, хто ж вона, та єдина, якій присвячується нова робота «Без тебе»? Тут є одразу декілька варіантів. Зважаючи на те, що кліп було знято в Америці, існує думка, що свіжа пісня присвячується рідній Україні, адже де, як не за кордоном, можна так тужити за рідною домівкою? Інша версія базується на тому факті, що у США Святослав просто навчається і задля зручності вирішив зняти цей кліп саме за океаном. А що стосується самої пісні «Без тебе», то її виконавець присвячує власній дружині.

Як завжди, прем’єра від «О.Е.» моментально викликала жвавий ажіотаж серед користувачів соціальних мереж. Ось кілька витягів із моря відгуків глядачів: «Одним людям знайти споріднену душу легко, а іншим – дуже важко. Дякую «Океану Ельзи» за пісню, вона дуже потрібна сьогодні»; «Після багатьох переглядів знаходжу все більше підказок, які підтверджують моє відчуття, що пісня таки про Україну, за якою він тужить»; «Мені здається, що «Без тебе» – це про Україну. Туга за Україною. А близнята – це навколишній світ»; «З цією піснею треба по слов’янському полю йти і колоски зривати, а не по американських пустелях їздити»; «Так тужити можна лише за Батьківщиною, рідним домом! Отже, чекаємо повернення!».

Зауважимо, що «Без тебе» стала першою оприлюдненою піснею «Океан Ельзи» за два роки. Прем’єра композиції і кліпу може символізувати закінчення великої творчої паузи в житті гурту та початок роботи над новим, вже десятим за ліком, ювілейним альбомом.

Океан Ельзи – Без тебе

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Оля Бондар says:

    Все на рівні – звук, посил, картинка… Дякую Святославу і чекаю його в Україні, на майбутньому концерті

  2. AlterEGO says:

    Типу це Вакарчук-близнюк, який їздить по світу без свого другого? … і всюди бачить близнюків?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *