Океан Ельзи – Без тебе мене нема
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Без тебе мене нема (Кліп)

Без тебе мене нема: «Океан Ельзи» приготував для Дня всіх закоханих кліп із котиками. Режисером, сценаристом та художником нового анімаційного відео виступила Оксана Курмаз, яка створила пару котиків із не простими (але дуже схожими на людські) стосунками.

«Справжні емоції та почуття буквально просякнуто взаємним розумінням, ніжністю, чуттєвістю, дбайливим ставленням один до одного. Але у гонитві за успіхом дуже легко забути про важливість підтримки власних почуттів до близьких. Втім, кохання обов’язково вкаже шлях і розставить все по своїх місцях. Я хотіла би висловити щиру вдячність усім причетним, всім тим, хто допомагав реалізовувати мою ідею у життя та втілювати давню мрію – намалювати кліп для неймовірно крутої української команди, чим ще раз привернути увагу загалу до анімації», – коментує Оксана.

У кліпі пара закоханих котиків грається і малює, проводить спільно час і буквально «літає у небі», але потім один з котиків лишається на самоті та починає дуже сумувати без своєї другої половинки.

Фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук додає, що «Без тебе мене нема» вірогідно є найтанцювальнішою роботою, яку команда записувала у своєму житті. «Ми створили доволі несподіване відео і це перший кліп «Океану Ельзи», для якого було намальовано мультфільм. Оксані Курмаз вдалося створити неймовірні образи!».

Зауважимо, що пісня «Без тебе мене нема» стала третім синглом колективу з майбутньої, десятої за ліком, студійної платівки. Гурт «Океан Ельзи» початково планував видати цей альбом ще на початку 2020-го року, але тоді так і не склалося, а потім почалися карантинні обмеження, тож музиканти вирішии не поспішати.

Океан Ельзи – Без тебе мене нема

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *