Океан Ельзи – Без меж
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Океан Ельзи – Без меж (Альбом)

Отже, друзі, цей день нарешті настав, і новий студійний альбом гурту «Океан Ельзи» під назвою «Без меж» офіційно отримав статус надбання загалу! Свіжа платівка стала вже дев’ятим повноформатним лонг-плеєм у дискографії українських рокерів та вмістила у себе результати роботи музикантів за останні півтора роки. Диск «Без меж» музиканти «ОЕ» писали на столичній студії звукозапису 211, а видано його було, як це раніше траплялося і з його попередниками, на власному лейблі Susy Records. Додамо, що роль саунд-продюсера нового релізу виконувало одразу троє людей – це і лідер «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук, і гітарист «Океану» Владімір Опсеніца, і український музичний продюсер Віталій Телезин, який, до речі, займався зведенням і мастерингом записаного матеріалу. Ну і, звісно ж, вся музика і слова: Святослав Вакарчук.

Альбом «Без меж» безперечно викличе жваві дискусії у слухачів – комусь реліз сподобається, комусь не дуже, а хтось знову сумуватиме за ранніми складами «ОЕ». Але це анітрохи не дивно, адже «Океан Ельзи» сьогодні являє собою, мабуть, найвідоміший український музичний колектив, і кількість його слухачів безперервно зростає, паралельно б’ючи всі рекорди. Як то кажуть, скільки людей, стільки ж і думок, тож у такого масового слухацького потоку просто не може бути стовідсоткового показника позитивного чи негативного враження, та це, напевно і не потрібно. «Без меж» – якісний та сучасний музичний продукт від музикантів «Океану Ельзи», і вже тільки цього достатньо для того, щоб придбати альбом за допомогою iTunes, Google Play чи інших подібних сервісів та хоча б ознайомитися з його вмістом. Про це ви точно не пожалкуєте.

До списку треків свіжого альбому «Без меж» музиканти «Океану Ельзи» включили одинадцять авторських композицій, чотири з яких вже були раніше оприлюднені у якості окремих синглів. Знайшлося на платівці місце і для пісні під назвою «Хтось в небо летить», яку Святослав Вакарчук присвятив Кузьмі Скрябіну.

«До нашого нового альбому «Без меж» увійшли досить різні композиції, адже частина з них є достатньо романтичними та мають за основу любовну лірику, а інша частина навпаки, має відчутний соціальний підтекст. Але всіх їх, у загальній проекції нового диску, я би назвав еклектичними, при чому як із музичної точки зору, так і з ліричної та текстової», – розповів засновник «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук.

Варто додати, що напередодні офіційної прем’єри диску «Без меж», музиканти «Океану Ельзи» влаштували два особливих перед прем’єрних концертних виступи, один з яких відбувся у Києві, а інший у прифронтовому Маріуполі. Концерт у Маріуполі був абсолютно безкоштовним та проходив у спортивному комплексі «Іллічівець», а щодо київського live-у, то квитки на нього також не продавалися – вхід був лише по запрошенням, які були розіграні серед найпалкіших прихильників «ОЕ».

Google Play
iTunes


Вам також має сподобатись...

36 коментарів

 1. Антоніна Хижа says:

  Нарешті дочекалась! Без меж дуже гарний альбом!
  Люблю вас і поважаю!

 2. Ілько із Запоріжжя says:

  Дякую. Сподобалось. Хочеться більше і частіше слухати подібні новинки.

 3. Орест Гайовий says:

  Десь половина альбому сподобалась – а інша половина зовсім ні. Океан Ельзи практично помер біля десяти років тому, але Вакарчук родовжує тримає марку.

 4. ArtiShok says:

  Кілька композицій насправді виділяються на загальному фоні платівкки Без Меж. Але все інше – лише тінь крутої минулої творчості Океану Ельзи. Нажаль(

 5. Justy54 says:

  Пора вже назву Океан Ельзи змінювати на Океан Сліз. Альбом не паганий, але занадто слізливий. Без Меж має більше сподобатись дівчаткам…

 6. Андрій Тимчишин says:

  Будь-якому релізу Океану Ельзи в Україні гарантовано успіх, але альбому Без Меж тим паче. Це зовсім не попсова платівка, це справжній український рок, що не може не дивувати і радувати. У ній відсутні попсові хіти, що відлякає певну частину аудиторії, але цей крок ОЕ, на мою думку, цілком обміркований.

 7. Василь Холомитник says:

  Найперше, що ми всі маємо робити після такого альбому як “Без меж”, так це купувати ліцензійні диски Океанів та дякувати за цей неймовірно якісний український продукт!

 8. Дмитро Назарук says:

  Особисто я дуже цікавлюся старим американським роком, тож можу сказати що пан Вакарчук також не байдужий до нього. Багато елементів альбому Без Меж зіграно по тій школі. Та це ні в якому разі не пагано, навпаки, додає британського шарму.

  1. Olya12 says:

   Щось я в альбомі Без Меж не побачила ані краплини американського року о_0. Дуже цікаво які команди ви саме мали на увазі, бо на мою думку Океан Ельзи навпаки у цій платівці зазвучали більш особливо та індивідуально.

 9. Макс Ковальчук says:

  Вакарчук, ти просто топ. Навіть уявити в голові не можу, як же ж тобі вдалося описати пристрасть однією піснею, але “Віддай мені свою любов” це нереально круто.
  Жаль не можу купити в американському сторі.

  1. Іруська says:

   Дуже дивний вибір, імхо, бо в альбомі Без Меж є куди більш проникливі пісні) Та це лише думка)

 10. Дмитрий Хиврич says:

  Альбом Без Меж отличный. ИМХО лучший со времен Глории! Но! Я, конечно понимаю, но всё-равно немного поднадоело такое обилие медляков. Хотелось бы разбавить их песенками пободрее. Они раньше тоже отлично получались у Вакарчука

 11. Андрій Переверницький says:

  Чи мені здається, чи Океан Ельзи себе відживає потрохи? В альбомі Без Меж все вже давно слухано-переслухано. Практично нічого нового. Ні, звісно, ОЕ це якість, але де щось новеньке?

  1. Samir says:

   Андрію, не погоджуся з вам. Без Меж – значно більш філософський та можна сказати роковий альбом. Із класним гітарним звучанням. Тому не розумію претензій до Океану Ельзи

 12. Аніта says:

  Які в Океану Ельзи новини? Після Без меж вже були альбоми чи може пісні?

 13. Ганна Бока says:

  Песни отличные, порадовали абсолютно все новые с альбома “Без Меж”

 14. Світлана Нарциз says:

  Можу абсолютно спокійно назвати “Без Меж” одним з найкращих альбомів дискографії Океану Ельзи. І це при всій моїй любові до “Землі”)) Дуже дякуюмузикантам за те, що маю нагоду слухати таку якісну українську музику!

 15. Христя says:

  Слушаю я песни из альбома Океана Ельзы и понимаю,что значит реально-музыка. Без меж получился на очень и очень высоком уровне!

 16. Gnat says:

  Ми маємо завжди вміти жити БЕЗ МЕЖ! любити, працювати, дихати, віддавати себе іншим… БЕЗ МЕЖ – шикарна робота, можна слухати на повторі безліч разів. Славко, мені здається що ти робиш вічну музику!!

 17. Марися Настанова says:

  Цікаво, скільки копій альбому Без Меж продали хлопці з гурту Океан Ельзи? Дуже цікаво порівняти ці статистичні дані з минулими платівками, бо, на мою думку, тут буде велика різниця. Ніхто не бачив такої інфи?

 18. Наследник Апачи says:

  Океан Ельзы это уже полноценная классика. Альбом Без Меж очень сильный, состав группы опять менялся,а пластинка очень мощная. Что сказать, Вакарчук гений!

 19. Анастасія Непут says:

  Після перегляду фільму Століття Якова зовсім по-інакшому подивилася на альбом Без Меж Океанів. Тепер Не йди – це моя улюблена пісня)) Та мені здалося, що в фільмі лунала трохи інакша версія, ніж на диску. Може хтось має?

 20. DimkO says:

  Спасибо ребятам из Океана Ельзы за самую НАСТОЯЩУЮ МУЗЫКУ. Океан Ельзы, респект, нет слов!! И хотя я рок не особо жалую обычно, эта группа просто космос! Браво!

 21. Вільям says:

  Шикарний альбом Без Меж, у якому йдеться про щире та взаємне кохання без перепон!!

 22. Олександр says:

  Був час “Без бою”, а тепер час “Без меж”)) Доволы цікавий перехід від пана Вакарчука та компанії) А щодо альбому, то він безперечно дуже вдалий!

 23. Petro says:

  Дуже подобається що “Океан Ельзи” почав викладати свої альбоми на саундклауд. Як це було, наприклад, з “Без меж” – ознайомитись може абсолютно кожен, а хто захоче може купити диск, скачати в айтюнсі і тд.

 24. ВіраНадіяЛюбов says:

  А ніхто нічьо не чув про англомовну версію альбому Без Меж? Я наче десь читала, що Океан Ельзи плануєвидати англомовну версію диску + Без Меж на вінілі. Вініл, здається, я вже зустрічала в інтернеті, а як щодо англомовної версії? З радістю послухала би.

  1. ZaliznaLedy says:

   Зустрічала альбом Без Меж на флешці, якщо цікавить. Це якийсь онлайн-шоп від Океану Ельзи, на скільки я зрозуміла. Може там покукайте англомовну версію. Або хоча б спитайте чи існує вона взагалі

 25. Ганна Мосейчук says:

  Можу похизуватися – наешті купила собі диск “Без меж”. Щось якось це дорогувато, у порівнянні з іншими виконавцями. Особливо українськими)

 26. Лариса says:

  Я хочу сказати що не тільки всь альбом Без Меж, а і сама пісня Без Меж просто геніальна. У цій назві вся суть гурту, вся суть творчої роботи і насолоди публіки. Аплодую стоячи!

 27. Rami says:

  Вакарчук да и весь Океан Ельзы становится только лучше, как хорошо выдержанный коньяк. Более крепкий и еще более вкусный. Без Меж это подтверждает. Альбом имеет изысканный терпкий привкус и пьянящий аромат. Наверное, так и должна звучать любовь…

 28. Santa Cruz says:

  Я думав що Океан Ельзи як музична одиниця себе вичерпали, а тут в альбомі Без Меж вони стали трохи більш важкі, трохи більш мелодійні, менш попсові… Це все пішло на користь! ОЕ радує!

 29. Олекса says:

  океан ельзи без меж цікавий музикою – але слова наче в останній момент до писувались

 30. Вадим says:

  «Без Меж» – це найдовершеніший альбом Океану Ельзи за всю їхню історію. Видається, що саме до такої унікумної платівки як «Без Меж» і прагнув Вакарчук з самого початку своєї муз кар’єри. От подумайте самі: «Без Меж» не надто посовий, не надто роковий… «Без Меж» дуже якісний, але не занадто «вилизаний»… І що найголовніше, «Без Меж» дуже глибокий. Океан Ельзи, за роботу 5+!

 31. Георг says:

  Безумовно, «Океан Ельзи» – топова українська група, найяскравіший представник сучасної української музики, а їхній альбом «Без Меж» – достойна таких майстрів робота. Ні, я не вважаю що «Без Меж» є вінцем кар’єри «Океанів», натомість я впевнений, що Вакарчук напише дещо ще геніальніше. Адже це ОЕ, крихітко!

 32. Ranger says:

  Хтось казав, що в альбомі «Без Меж» немає хітів. А я думаю трохи інакше. «Океан Ельзи» навмисно записали такий цілісний альбом, який слухається виключно на одному диханні. Якщо висмикнуть з нього хоча б один трек, то «Без Меж» буде вже не той. І це ознака справжніх майстрів, здатних створити єдине музичне диво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *