Океан Ельзи & alyona alyona – Країна дітей
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп, Рок та альтернатива

Океан Ельзи & alyona alyona – Країна дітей (Відео)

Діти, які проросли у небо країни: «Океан Ельзи» та alyona alyona випустили спільний трек «Країна дітей».

Війна вимірюється не лише розміром захоплених територій, втраченим ВВП або кількістю вкрадених корисних копалин. Найцінніший ресурс — людський. Особливо коли мова йде про дітей. В Україні понад тридцять три тисячі дітей вже отримали статус постраждалих внаслідок військових дій та терактів. За час конфлікту на сході виросли діти, в житті яких завжди була війна. Вона по-різному приходила в їхній дім, але завжди лишала чорну мітку на згадку. У когось дитинство супроводжувалося звуками пострілів та вибухів, а до когось горе постукало в двері із трагічними звістками про загибель близьких…

Всім українським дітям, які є постраждалими через війну, збройні конфлікти та теракти, гурт «Океан Ельзи» та реп-виконавиця alyona alyona присвятили дуетну композицію «Країна дітей».

Було вирішено зробити два варіанти пісні: один — більш ліричний, інший — більш драйвовий, для того, щоб якомога більше людей, які полюбляють різні жанри музики, почули це, пройнялися емоціями та змогли виразити свою підтримку постраждалим дітям.

Океан Ельзи & alyona alyona – Країна дітей

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *