Ой, у гаю, при Дунаю
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Українські музиканти – Ой, у гаю, при Дунаю (Збірка)

Унікальна музична добірка «Ой у гаю, при Дунаю», видана за сприяння творчо-волонтерського об’єднання «Музичний батальйон», днями стала доступною для ознайомлення у мережі! Загалом студійні та видавничі роботи над компіляцією було завершено наприкінці жовтня поточного року, тоді ж відбулася і концертна презентація диску в одному зі столичних закладів. До переліку треків релізу потрапили так чи інакше пов’язані з легендарною українською річкою пісні у виконанні гуртів «Гайдамаки», «ДахаБраха», Kozak System, «Очеретяний Кіт», «Тінь Сонця» та інших.

На запитання стосовно того, чому тематикою збірки було обрано саме річку Дунай, упорядники диску зазначають, що така концепція відповідає духу української нації, адже Дунайська січ славилася як вільне козацтво та справжній осередок свободи (нагадаємо, що після знищення Запорізької Січі у 1775 році, частина козаків вирішила оселитися саме на березі Дунаю та заснувати там нову Січ). Окрім того, віднедавна назву «Дунайська січ» носить великий патріотичний рок-фестиваль, що відбувається у місті Ізмаїл за підтримки «Музичного батальйону». Власне, новопредставлений диск, за словами виконавчого директора Валерія Суботіна, являє собою певні проміжні підсумки роботи того самого «МузБату».

Додамо, що запис матеріалу добірки «Ой у гаю, при Дунаю» відбувався на студії CrystalSound під керівництвом звукорежисера Сергія Тягнирядно.

Ой, у гаю, при Дунаю

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *