Ofliyan – Prince
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Ofliyan – Prince (Кліп)

Сьогодні учасники проекту Ofliyan презентували відеороботу на пісню «Prince» з їх дебютного альбому «Победительница». Презентація відбулась на офіційному YouTube-каналі артистів.

Пісня про складний перехідний період у житті: коли старі схеми вже не працюють, а нові ще не з’явились. Коли не відчуваєш під ногами ґрунту, коли втрачаєш всі орієнтири і плутаєшся у власних думках. Все, що було важливим – стає вторинним. Залишається лише жаль про втрачене кохання, витрачені гроші і безглузді зусилля, які ні до чого не привели.

Головна героїня відео – дівчина, яка заплуталася. Вона у сітці. Танцями і власними рухами вона намагається вирватися на волю. Вона розгублена, хоче підтримки, хоче свою людину поруч, але не знаходить розуміння в інших. Їй хочеться в політ, але злетіти вона не може.

Над образами працювала Леся Патока: «В образи мені хотілося вплести схід. Тонко і смачно. Щоб музикантів хотілося розглядати, щоб образи чіпляли і в той же час не були схожі ні на що інше серед усього музичного простору ».

Самі артисти розповідають, що на це відео їх надихнув фільм Сергія Параджанова «Колір граната» і індійські фільми, які ми всі дивилися у дитинстві.

«Цього разу ми не ставили перед собою надприродних задач. Основним завданням було встигнути відзняти на даху, поки не зайшло сонце. І зробити це красиво і естетично. Сподіваюсь, нам це вдалося», – коментує Катерина Офліян.

Ofliyan – це арт-поп з елементами східної етніки. Не так давно вони випустили дебютний ЕР на музичному видавництві Masterskaya, а також презентували чуттєвий кліп в дуеті з Юлею Юріною.

Ofliyan – Prince
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *