Ofliyan – Победительница
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Ofliyan – Победительница (EP)

Знайомтесь, проект Ofliyan – трансформація гурту YEYO, у звучанні якого переплетено східні мотиви, грув і відверту лірику. Для Катерини Офліян та Ігоря Бирюченко вже стало доброю традицією кожні декілька років кардинально змінювати форму свого творчого існування. Наразі музиканти презентували на лейблі Masterskaya свій дебютний міні-альбом «Победительница», який вмістив у себе п’ять треків, три з яких виконано українською мовою і ще два російською.

За словами Катерини, однією з причин зміни неймінгу було те, що назва YEYO виявилася досить поширеною серед західних артистів, тому було вирішено підкреслити свою індивідуальність за допомогою англомовного варіанту написання її прізвища. Вона також додала, що дебютна платівка «Не победительница» увібрала у себе особливі і щирі композиції: «їх краще послухати, аніж читати асоціації інших людей». Словом, Ofliyan співають про свободу кохання, роздратування від людської слабкості, красу та користь самотності.

У свою чергу Ігор Бирюченко зазначив, що йому було дуже цікаво поєднати східно-українську мелодику з качовими бітами. Фінальний результат йому неабияк припав до душі і він лаконічно охарактеризував його стильним і самобутнім.

Свіжий ЕР від Ofliyan можна придбати на більшості популярних медіа-майданчиках, а також не забудьте підписатися на новини гурту у соціальних мережах, адже даний реліз – тільки початок.

Ofliyan – Победительница
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *