OFLIYAN - Опори
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

OFLIYAN – Опори (Відео)

OFLIYAN – це прізвище Катерини Офліян, української співачки та сонграйтерки. Вона пише власні пісні та виступає з барабанщиком Ігорем Бірюченко. Це мікс електронних семплів із живими барабанами та вокалом.

OFLIYAN поєднує хіп-хоп грув, унікальне звучання, східні та українські мотиви з українською, російською та англійською мовами.

Восьмого липня музикантка випускає новий сингл «Опори». Це вже другий трек, який співачка випустила після початку війни. Першою була акустична пісня «Ми переможемо».

«Опори» – це про різку втрату землі під ногами. Про тваринний страх і біль, та водночас, про почуття гордості та єдності зі своєю країною. Про поділений світ на «до війни» і «після». Про «вбивць емпатіі», що вдарили під дих минулому та майбутньому життю.

OFLIYAN - Опори

Мікс складається з електронних семплів, живих барабанів та вокалу. Пісня побудована на контрасті між стриманим куплетом та більш бурхливим приспівом . Вступ барабанів – як різкий вибух, що підломив опори нормального життя.

Перші рядки приспіву були записані музиканткою на телефон, в першу ніч війни – в Київському метро. Саме там перші два дні співачка ховалась від ракет.

Повністю музику і слова Катерина Офліян дописала одразу після прибуття до Німеччини. Саме туди співачка втекла від війни. Барабани, зведення та мастерінг робив Ігор Бірюченко – незмінний драмер OFLIYAN. Доробляли аудіо довго. Через відстань між учасниками групи і трагічний контекст – опускалися руки.

«Як тільки вдалося опинитися в безпечному місці – рефлексія пішла сама собою, я просто фіксувала почуття та думки, які й так крутилися всередині. У перші дні війни особливо гостро відчувала провину, що недостатньо голосно й чітко співала про наближення великої війни. Йшла на компроміси з собою, на які зараз би не пішла», – розповідає OFLIYAN.

Лірик відео створювала Оленка Авдєєва – віжуал артистка з великим досвідом співпраці з українськими та європейськими театрами, а також з українськими артистами, такими як Гайдамаки, Гапочка, Джамала, Ваня Дорн тощо.

Основну ідею відео Оленка пояснює так:

«Все, що відбувається у нашій країні – відображається в кожного українця зовні. Біль, страждання, страх, злість – наші обличчя ніби транслюють все це. Ми всі безповоротно змінилися за час війни. Кожен страшний кадр, кожне втрачене життя українця проходить крізь нас і відображається на обличчі».

OFLIYAN – Опори

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *