Ofliyan feat. YULIA YURINA – Псих
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Ofliyan feat. YULIA YURINA – Псих (Кліп)

Прем’єра нового кліпу «Псих»: дивіться, як Катерина Офліян і Юлія Юріна гуляли по Києву і цілувалися, коли ще було можна.

Це перша дуетна робота двух фронтвумен Катерини Офліян (Ofliyan) і Юлії Юріної (YUKO). Кліп вже доступний на офіційному YouTube-каналі Ofliyan.

Відео розповідає історію пошуку своєї людини, яка приймає всі твої сторони: світлі й темні. Відносини, які можуть бути одночасно відвертими і таємними, інтимними та розкутими. “Псих” – це про внутрішню свободу і відкриття нових сторін в собі і своєму партнерові.

«Для мене в цій пісні найголовніший рядок – це« як добре що ти, що не схожа на тих, для кого я псих». Ми говоримо про прийняття одна одної, і про те, що твій партнер\партнерка не сприймає тебе як людину недоречну, зайву, нав’язливу, надто емоційну. У цьому відео ми з Юлею говоримо ці слова одна одній. Це в цілому пісня про розкутість, у тому числі й сексуальну», – коментує Катерина Офліян.

Зйомки відео проходили в Києві, а режисером виступила Лера Добровольська. Відео показує ніжні й інтимні стосунки між двома нестандартними дівчатами.

«У Каті дуже зручний ніс для поцілунків! * Сміється * Ми знімали цілий день, в різних куточках Києва, і в багатьох сценах ми цілуємось, обіймаємось, танцюємо одна для одної, і коли ми забувалися і поринали з головою у процес зйомок, люди навколо здивовано на нас дивилися, а в одному з барів навіть знімали з-під столу. У день зйомок на вулиці було холодно і йшов дрібний противний дощ, а ми були зовсім роздягнені, Катя взагалі була в платті в сітку, як русалка, проте ми були такі збуджені, що не відчували холод – нам було спекотно», – додає Юля Юріна .

Нагадаємо, декілька місяців тому Ofliyan випустили дебютний ЕР на музичному видавництві Masterskaya.

Ofliyan feat. YULIA YURINA – Псих
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *