Offland - Шаман
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Offland – Шаман (Промо-кліп)

Презентуємо вам перший офіційний трек та промо-кліп новоствореного львівського альт-гурту Offland під назвою «Шаман». До складу колективу увійшли двоє засновників іншої галицької формації «Дикі Серцем» – гітарист Олег Лацик та барабанщик Василь Довганик, а також вокаліст Андрій Марченко (Black Jack, Riff inc) і басист Михайло Стецишин (екс-Dracula Drops D).

«Ідея пісні з’явилась під час прослуховування культових Black Sabbath. Головна тема пісні, головний гітарний риф немов засів у голові та чекав вечора для того, щоб прозвучати на репетиції. З назвою було майже те саме – навіть коли у нас ще не було затвердженого тексту, музика немов несла в собі назву «Шаман». Записали ми цю пісню дуже швидко, буквально за півдня, і з нетерпінням чекали на фінальний матеріал. А тепер ми чекаємо та сподіваємось на оцінку і критику від слухачів», – розповів «Нотаткам» Олег Лацик.

Над зведенням презентованого матеріалу працював звукорежисер,а заразом і друг музикантів Ілля Орлов. До речі, за словами учасників гурту, наступною сходинкою на їхньому творчому шляху стане дебютний міні-альбом, музична складова якого вже майже повністю готова. Майбутній реліз, який побачить світ на початку літа, буде витримано у стилістичному напрямку stoner rock /hard rock та суміжних стилях.

Тож чекаємо новин та анонсів від гурту Offland, який ставить перед собою першочергову задачу популяризації та розвитку сучасної української музики. Зважаючи на те, що кожен з його учасників далеко не новачок у музичній діяльності, можемо спрогнозувати активну та плідну на результати роботу нового колективу.

Теґи: Українська музика, український рок, Offland, Шаман


Интернет-магазин Musiclife предлагает широчайший выбор пюпитров по самым доступным ценам. На сайте musiclife.kiev.ua вы можете найти пюпитры от самых лучших производителей со всего мира. К тому же, на весь товар действует официальная гарантия. Доставка по Киеву и всей Украине!


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *