Один в каное – У мене немає дому
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Один в каное – У мене немає дому (Кліп)

Популярний український гурт «Один в каное» презентував перший офіційний кліп своєї відеографії, створений до пісні «У мене немає дому». До створення містичного фентезі долучився запорізький режисер Володимир Власенко, а його зйомки проходили в основному на Хортиці. Місто майбутнього, яке можна побачити у кліпі, виросло у запорізькому Палаці піонерів.

Головну дитячу роль новинки виконав Тимофій Васильєв, а образ козака втілив у кадрі Денис Харлан. «Це історія грандіозної подорожі, яку вчиняє кожна людина. На самому початку кліпу можна побачити листочки з малюнками, створені головним героєм. На них зображені персонажі, яких він зустріне на своєму шляху. Це говорить про те, що подорож в кліпі може бути як реальністю, так і вигадкою. Головна ідея кліпу «У мене немає дому» – це подорож, спроба знайти своє місце в світі. У нас було навіть кілька різних кінцівок. У відео головний герой повертається до батьків, але у нас була ідея кінцівки, в якій герой приходить додому, але навіть не заглядаючи туди, розвертається назад. Тому що дорога – це його будинок», – коментує режисер дебютного кліпу «Один в каное».

За словами кліпмекйкера, робота над відео «У мене немає дому» тривала досить довго, але він сподівається, що воно було того варте. Вся підготовка до знімального процесу зайняла цілий серпень, тому безпосередньо до зйомок команда приступила у середині вересня. Загалом було 4 знімальні дні, але після того, як Володимир почав монтувати відзняті кадри, він зрозумів, що матеріалу трохи бракує, тому було вирішено зробили ще один додатковий знімальний день.

Як зазначила вокалістка гурту, у відео багато трактувань, архетипів та потенційно можливих фіналів. «Наш кліп на композицію «У мене немає дому» вже готовий. Щиро вдячна режисеру Володимиру Власенко, знімальній команді та акторам. А також усім нашим слухачам, які підтримують нас та надихають створювати музику «Один в каное». Приємного перегляду, зустрінемось на весняних концертах», – пише у Фейсбук фронтвумен колективу Іра Швайдак.

До слова, згаданий Іриною весняний тур включатиме 15 українських міст, розпочнеться в Ужгороді 28 березня, та завершиться великим концертом у столиці 21 квітня.

Один в каное – У мене немає дому

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Сергій says:

    Будь ласка виступіть перед нами 1 Феодосійським Батальйоном Морської Піхоти Ваша пісня не тільки надихає вона надихає , ми з вами , а ви ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *