Один в каное – Ікони
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Один в каное – Ікони / Шістдесятникам (Сингл)

Рано чи пізно це мало статися: після двох років музичної мовчанки, «Один в каное» презентують новий студійний сингл «Ікони» (альтернативна назва «Шістдесятникам»), у якому гурт відходить від притаманного йому акустичного звучання, додаючи до пісні класичну ритм-секцію.

«Композиція «Ікони» – одна з тих пісень, які приходять нізвідки. Вона просто захотіла з’явитись і все сказати сама за себе. Ми присвячуємо її усім тим, хто силою свого таланту, думки та особистості творив нас у шістдесятих», – коментують новинку «Один в каное».

Майже відразу після оприлюднення пісні в інтернеті, на музикантів буквально посипалися позитивні відгуки від слухачів стосовно нового звучання колективу та очікувань від майбутнього альбому в цілому. «Хотілося б щиро подякувати всім за ваші коментарі! Ми дійсно щасливі творити нашу музику і розуміти, що маємо так багато однодумців», – подякували дописувачам розчулені музиканти.

Цікаво, що судячи з повідомлень у соціальних мережах, ще у січні 2018 року музиканти мали оприлюднити офіційний кліп на пісню «Ікони» («Шістдесятникам»), але з ряду причин презентацію було відстрочено і до сьогоднішнього дня прем’єри музичного відео так і не відбулось. Тому слідкуйте за новинами від гурту і не пропустіть скору прем’єру ролика!

Ну і, звісно ж, не будемо забувати, що «Один в каное» обіцяли порадувати своїх численних шанувальників новим студійним альбомом вже на початку 2018 року і навіть оголосили дати великого українського туру на його підтримку. Судячи з того, що згадана серія концертів стартує менше ніж за тиждень (третього березня у Києві), на всіх слухачів самим найближчим часом має чекати ще одна велика прем’єра.

Українська музика: Один в каное – Ікони / Шістдесятникам

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *